Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Megyeszékhelytől (Zalaegerszeg...

Megyeszékhelytől (Zalaegerszeg) 10 km-re eső kis faluban mekkora értéke van 2000 m2 termőföldnek? Sík terület, jó föld, traktorral igen könnyen, közútról megközelíthető.

Figyelt kérdés

2019. aug. 10. 07:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
nem sok mert műveléshez kicsi, annak kéne eladnod akinek mellette van a földje.
2019. aug. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia, pont neki szeretném! :) Mit kérhetek érte? Természetesen tudom, hogy ebből nem gazdagszok meg :) , mégis, mit gondolsz, mi egy tisztességes reálár?
2019. aug. 10. 10:00
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

Manapság nem nagyon szeretnek termőföldet venni.

Ha neked már nyűg a nyakadon,add oda amennyit a szomszéd ad érte . Megszabadulsz a gondozásától,az is haszon már .

2019. aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem a világ mási végén laksz, állapodj meg azzal, aki a legközelebb művel a földedhez, hogy vegye át bérművelésbe. Egy ismerősöm is így adja ki, minden évben kap egy hízót cserébe. :) De a családunkban is van, tőlünk 200km-re "bérbe" adva földünk, az a gazda egy jelképes összeget,pár ezer forintot a nagybátyámnak.
2019. aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

De itt vannak a Zalaegerszegtől 10 km-re levő 2000m2 alatti telkek/földek kínálata és árai de továbbszűkítheted konkrétan a településetekre. Hagyd figyelmen kívül az építési telkeket, nézd a méreteket és akkor lesz valami támpontod.

[link]

Add neki annyiért amennyit ő kínál, + 20%.

2019. aug. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

5-ös vagyok

Módosítok:


"VAGY add neki amennyit.....

2019. aug. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi hasonló méretű földterületre 700 000 ft/Ha ajánlatot kaptunk.
2019. aug. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

"Manapság nem nagyon szeretnek termőföldet venni."

Mi van? Küzdenek a földekért ember!!!


"Ha neked már nyűg a nyakadon,add oda amennyit a szomszéd ad érte . Megszabadulsz a gondozásától,az is haszon már."

Igaz kis terület, de ne kótyavetyéld már el (mármint a hirdető, a hozzászóló dilettáns)!


Információ:

[link]

Egy friss példa a környékemről (Dél-Baranya):

Homorúd, 3720m2, 100.000Ft/Ha bérleti díj!


Persze ez területenként változik, de pénzt dobsz ki az ablakon, ha a mindenféle "okos" tanácsra hallgatsz.

2019. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

#8

Érdekes amit írsz, mert én a Balatontól 8 km-re nem találok embert, aki a szőlőmet művelné úgy, hogy SEMMIT nem kérek érte. Még a teljes borászati felszerelést is kapná és a pince+présház használatot is.

Egyetlen feltétel, hogy rendben legyen.

2019. aug. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok, szerintem mindenkinek meg van az igazsága, mert egy jó helyen tényleg nagyon drága a föld, de az is biztos, hogy az emberek kissé elszoktak a saját termeléstől. Illetve nem tudom, nem akarok okoskodni; a lényeg: a családi házamhoz tartozó 4000 m2-ből kettőt, a hátsó felét el szeretném passzolni, mert nem bírok vele! ;)
2019. aug. 12. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!