Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mely környék jó?

Mely környék jó?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenhol van jobb és rosszabb környék de lakas vásárláson törjük a fejünket és gyerekvallalason. Budapesten dolgozun, es a varos kozeleben de mégis külterületen(pl. Szigetszentmiklós, Kistarcsa) keresnénk otthont. Tudni szeretném melyik városok, környékek biztonságosak és mindemellett biztonságosak.

Köszönöm



2019. aug. 14. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Általánosságban elmondható hogy 18-20 millió alatt most értelmes házat nemckapni arrafelé. Hitelt miből fizetitek? Mennyi az önerő? Igen sok lesz és hosszú időre a törlesztő...
2019. aug. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
87%
Szigetszentmiklóson sok a svéd vendégmunkás, főleg a HÉV környékén, de 20 alatt nehéz lesz bármit is találni.
2019. aug. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Biztosan én nem voltam elég egyértelmű, de mivel én kérek segítséget ezért megkoszonom a kommenteket, viszont nem a pénztárcám méregetéséhez kértem segítséget. Szeretném megtudni, hogy hol tudhatjuk biztonságban a leendő családunkat. Tisztában vagyok a hitelekkel, lakás árakkal, kockázatokkal. Nem hiszem, hogy bárki az alapján mondja meg nekem, hogy melyik környék a biztonságos, élhető hogy a pénztárcámba, az önerőmbe, a fizetesembe turkál. Se én, se a párom nem segélyekből élünk 8 általánossal.
2019. aug. 14. 17:00
 4/9 A kérdező kommentje:
A HÉV közelsége nem számít, jogosítvánnyal, autóval mindketten rendelkezünk :)
2019. aug. 14. 17:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Olcsó hely --> sok cigány

Drága hely --> kevés cigány DE betörhetnek, mivel gazdag környék


Magyarországon nincs 100% biztonságos környék...

2019. aug. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Uristen.....Nem számít hogy drága vagy olcsó, a kérdésben lát valaki pénzről szóló AKÁRMIT???? A kérdésem hogy hol van Budapest vonzatában biztonságosabb környék. Nem kerdeztem árakat meg statisztikákat.
2019. aug. 15. 07:29
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Látom nem érted akkor a lényeget... Ahol drága és nagy, újabb fajta házak vannak (bocs, kinek mi a drága ezek szerint), ott a közbiztonság is vélhetően KIVÁLÓ, mivel a zűrös alakoknak nincs pénzük oda beférkőzni. Erről ennyit, ez mindenhol így van. A Budai oldalon fekvő, hegyi települések pedig kifejezetten kellemes környéknek tűnnek, teszem azt Pilisszentlászló, Remeteszőlős Patak stny., és hasonlók.
2019. aug. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem jó, ha pedig jó, bármelyik elromolhat egyetlen pillanat alatt. Nincs biztonság sehol sem az ég alatt.
2019. aug. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
6: Azt magyarázzák, hogy amilyen drága, pont annyira biztonságos. Tehát az árakon tudod ezt lemérni.
2019. aug. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!