Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Dunakeszi, illetve Újpest...

Dunakeszi, illetve Újpest melyik részén érdemes lakást venni, hol vannak a legjobb helyek?

Figyelt kérdés

Költözést fontolgatok és Dunakeszi, Újpest között vacilálok.

Főbb szempontok, hogy könnyen megközelíthető legyen Budapest vagy a belváros, illetve, hogy csendes, légszennyezéstől viszonylag mentes, környezethez közeli hely legyen.



2019. szept. 8. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dunakeszin a Fő úton laknak rokonok, jó hely, Újpesten meg én lakom, Hargitát ajánlom.
2019. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy legyen jól megközelíthető? Tömegközlekedéssel? Akkor elég nehéz, hogy csendes is legyen... És panel lakásra gondolsz, vagy milyen típusúra? Ha panel, akkor azért akármelyik lakótelep közepe tája és a széle között elég nagy a különbség a zajszintet illetően (viszont minél inkább a közepén van a lakás, tehát minél csendesebb, annál többet kell gyalogolni a tömegközlekedésig).
2019. szept. 9. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Nyuszella válasza:
100%
Dunakeszin lakok pár hónapja, Alagligeten, nagyon csendes szép környék, a város szélén, a repülőtér mellett. Viszont itt csak kocsival lehet létezni, alig van tömegközlekedés. Előny Bp. közelsége, jó forgalmi viszonyok mellett nekem 20 perc a zuglói munkahelyem kocsival. Dunakeszin nagy hátrány az autós közlekedésben, hogy hatalmas forgalmi dugók alakulnak ki csúcsidőben, Alagliget esetén Dunakeszi belső forgalmas részein nem kell átverekedni magad ha a fővárosba mész vagy onnan jössz, de az ide vezető utakon is nagyon be tud állni a forgalom.
2019. szept. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat!

Kicsit kiegészítem: nem panelbe és nem is kertesházba költöznék, hanem téglaépítésű társasházba. Az nem gond ha nem vadi új, de 20 évesnél ne legyen öregebb és ne legyen forgalmas helyen.

Mivel nem vezetek, így sajnos csak a tömegközlekedés jöhet szóba.

2019. szept. 9. 13:45
 5/6 anonim válasza:
89%

Én most költöztem a Páskom parkba (15. kerület), és már most nagyon jól érzem magam.

Igaz, hogy panel, de 3 emeletes, 8 lakásos, panelprogramban részt vett, van napkollektor (bár ez még nem működik). Az erkély parkra néz, csendes, és amit te is írtál, környezet közeli. Én is busszal járok a 11. kerületbe dolgozni, szerencsére közel van a buszmegálló, villamos. 7,7E, 133, stb.

Érdemes lenne itt is megnézned szerintem :)

2019. szept. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm, szétnézek ott is!
2019. szept. 17. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!