Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest melyik legjobb...

Budapest melyik legjobb kerülete? Hol érdemes lakást vagy házat nézni?

Figyelt kérdés
Nagy elvárásaim nincsenek. Fontos,hogy azért ne 2 órányira legyen egy pláza vagy 1 kórház. 8 kert kerüljem el tényleg olyan veszélyes hely ?

2016. máj. 10. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Ez szubjektív, mindenkinek más miatt jó vagy nem jó. A kisebbségnek a 8 is jó. Amúgy meg ez hülyesség, hogy a 8. kerület rossz mert mellesleg a palota negyed is ott van (körúttól nyugat felé menve). A népszínház utca meg a ghetto felé vezető út. A gazdag területek a II és XII. kerületek.
2016. máj. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam,hogy a 8 ker rossz hanem hírhedt arra akartam célozni mert nem ismerem a 8-at ! Kisebbségnek jó a 8.ker vagyis roma negyed a nyóc ker ? Nem ismerem tényleg ezért kérdezem.
2016. máj. 10. 22:13
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

8ker: Jusson eszedbe, hogy pl. Magyar Nemzeti Múzeum is ott van.

Van persze gázos része, de az nem a teljes kerület, csak kis része.

Mindenkinek más lesz a legjobb, szempontoktól függően.

2016. máj. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
A nyóckernél roszabb a 7,9,10. Többnyire a pesti oldalon a kiskörúton kívüli részek nem olyan vidám helyek. Ha mész messzebb kifele, megint jobb a helyzet. Budán nem sok gáz környék van
2016. máj. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%
Kedves utolsó azért nemtudom hogy te honnan a jó francból szedted,hogy a 8nál rosszabb a 7 meg a 9... A 7 tele van turistákkal, a Garay fel van újítva,rengeteg diák,lakásárak magasak, a büdös életben nem történik erre semmi,max cigit árulnak a Bethlen/Thököly sarkon.
2016. máj. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

corvin negyed a nyolcba van,nem?

Eléggé hypeolt hely

2016. máj. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

A 8.kernek sem minden része kerülendő.

Mint ahogy a 9.kerben is sok rész nem ajánlott. De vannak ott is jó környékek.

20-21 kerületben is egyre több a kisebbség...


A legjobb? Szerintem a 11. kerület.

2016. máj. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%

Phoenix94:

Ja, végülis a Klauzál tér is kellemes környék, ha olyan közegben szocializálódtál. Ok, hogy a Gozsdu, meg a Kazinczy tele van turistával, meg 1500 egy fröccs, de attól még nem lesz biztonságos a környék. Pláne ha 1 utcánál nagyobb távolságba kerülsz a turistaközponttól. Rejtett erőforrásaink ugyanúgy leütnek, meg késsel rabolnak, mint a 8. keményebb részein. Pont az ilyen menő helyekről hazafele botorkáló részegebb arcokra utaznak.

A Corvin negyedet meg hagyjuk már, pont mint a tisztviselőtelep a népliget szájában. Ok hogy csillivilli, de oda valahogy haza is kéne jutni éjszaka :)

2016. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
Ha neked veszélyes a Klauzál,akkor nehogy véletlenül nyugati nagyvárosokba utazz... Kb 100szor mentem már gyalog este buliból részegen, egyedül, bulizó fiatalokon kívül senki sincs az utcán. Az meg hogy kb 50000 emberből 1-et kirabolnak az hatalmas veszély. Üdv. Egy Ligetvárosban lakó, Józsefvárosban is minden nap megforduló 04-12 intervallumban utcán sétálgató emberke,akivel soha semmilyen atrocitás nem történt.
2016. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%

A veszély nem garancia arra, hogy minden este baj fog érni.

Engem is csak egyszer raboltak ki, előtte évekig nem engem raboltak ki, sőt azóta sem.

Aztán haveromat is csak egyszer ginázták be, majd fosztották ki majdnem pucérra, előtte 10 évig gond nélkül járta részegen a várost, azóta sem őt ginázzák, hanem mást.

Egy másik spanomat is csak egyszer ütöttek le, azóta nem őt ütik le, hanem minden este mást találnak meg.

Ez mind egyszerűen a pesti belvárosban történt, nem is a nyócker...

2016. máj. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!