Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A párommal házat szeretnénk...

A párommal házat szeretnénk vásárolni Szentendrén, már többször jártunk ott, és nagyon tetszik, Szentendre a kedvenc városunk. Szerintetek Szentendre melyik részén a legjobb lakni, hol érdemes házat vennünk?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 18. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
cseresznyés & barackos út.. és ennek környezete.
2014. ápr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Akkor ma elmegyünk megnézni,de most megnéztem google earthen és nagyon szép hely mind a kettő.
2014. ápr. 18. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt azért gondoljátok meg, csak autóval lehet járni, és nem tudom van-e gyereketek, de ha lesz is, nem tud majd egyedül járni suliba stb. állandóan fuvarozni kell, ami egy idő után nem lesz kellemes.
2014. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
53%
És turistaként csodálatos város a belváros, meg közel az erdő is a város széléhez, de itt élni egyáltalán nem jó. Vásárlási lehetőség gyalog nincs, szórakozási lehetőség nincs, iskola-óvoda kevés, és nincs mindenhol közmű nem hogy aszfaltos út. Egyszóval sz@r. És az önkormányzatról még nem is beszéltem..
2014. ápr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is Szentendrére gondoltam, de végül Leáynfalu lett belőle. Sokkal élhetőbb környezet, vannak boltok, óvoda, iskola, faluház és gyönyörű a környezet. De nem szabad a Dunaparton venni házat, az árvizveszélyes. A hegyoldalak jók, az alsó rész tartozik Leányfaluhoz, a felső Szentendre. Alul csatorna, víz, gáz, villany van, sőt a buszok is sűrűn járnak. A házak téglából épültek, vannak tetőteresek is. A hegyoldal alján télen is lehet közlekedni, feljebb nehéz, de szórják azokat is.
2014. máj. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lászlótelep ! Nagyon jó környék abból a szempontból 2-3 perc a buszmegálló max 10 perc lassan sétálva a közért,kisbolt,hentes de nehéz kifogni ott házat ,mi règen ott laktunk ha tehetném oda mennék vissza:) szép házak vannak csendes környék, pár utca ,a végében szép nagy puszta (kutyasétáltatás) és mégis a lakóteleptől 4 perc.
2017. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!