Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha gazdag lennél hol vennél...

Ha gazdag lennél hol vennél házat?

Figyelt kérdés

Szóval gazdag vagy meg minden,

És vennél egy házat (nem Magyarországon) akkor melyik város, ország lenne az ahol ott élnél és laknál?

-Miért?


2019. okt. 3. 19:57
 1/9 Nyakasparasztgazda válasza:
93%
Lakóautó T vennék meg egy Honda gromot 😆 aztán Óda megyek ahová akarok
2019. okt. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Görögország, azon belül is valamelyik nagyobb város, vagy annak közelében.

Motorosként nem is jöhetne szóba más, csak mediterrán éghajlat, az autó is csak épp akkora lenne amivel boltba eljárnék stb.

2019. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
96%

Bár nem igazán értem ez mitől autó - motor kategória de üsse kavics.


Valahol Észak - Amerikában, valami eldugott helyen, a lényeg hogy ne legyen szomszéd mondjuk 5km-en belül. Szeretem a csendet és a nyugalmat. Mellé egy kis föld, egy műhely, és ha a közelben még tó is lenne ahol tudok horgászni akkor már gyanakodnék hogy valószínűleg meghaltam és ez a Mennyország.

2019. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
77%

Valahol a Földközi-tenger partján egy legalább 3 szintes házat(-1,0,1),szintenként 150 m²-eset, lenne hozzá mélygarázs is

Ez jó lenne kb. 55 éves koromig, utána egy magashegységben vennék házat közel egy magánklinikához, itt már nem kell több szint, sem mélygarázs

2019. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha 500 millió feletti vagyonom lenne:


Egy panorámás vagy egy normális fekvésű kb 140 nm-es, 5 szobás házat vennék garázzsal és minimális kerttel valahol Buda 3. kerületében kb 90-130 millió Ft értékben.

2019. okt. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lenne egy házam Cipruson és egy Izlandon. Mindkettő csodás hely :))
2019. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Los Angeles

Miami :)

2019. okt. 28. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen egy gyönyörű, tengerparti helyen vennék olyan ingatlant, ami elég nagy ahhoz, hogy ki tudjam adni nyaralóknak és az egész család is kényelmesen elférjen benne.
2019. okt. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
New York. :D
2021. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!