Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lakásvásárlás Németországban?

Lakásvásárlás Németországban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Párommal kint élünk Németországban és lakásvásárláson gondolkozunk. Tudnátok segíteni abban, hogy milyen plusz költségekkel kell számolni illetve, hogy működik az egész procedúra? Másik kérdésem az lenne, hogy valós-e az, hogy ebben a kis városban, ahol mi élünk (kb. Kiskunfelegyhaza) 25000€ egy 3 szobás, erkélyes felújítandó (kb 5000€) lakás? Nagyobb város 60 km re van, illetve Kelet- Németországról beszélek.

Előre is köszönöm szépen a segítséget!


2019. okt. 9. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

beütöd a gugliba a Wohnung kaufen Prozess kifejezést, és megtudod


Viel Glück!

2019. okt. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elmégy egy profi ingatlanoshoz és rábízod az egész processzt. Nem kell neki nagy lóvé, de elintéz mindent, és a németeknél ez így is van, szó szerint.
2019. okt. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Huszonötezer euró az vicc. Az átverés lesz. A legkisebb faluban is két-háromszázezer körül vannak a lakásárak. Nézd már meg a hirdetéseket, titeket valaki le akar húzni...
2019. okt. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ebben a kisvarosban igy mozognak az arak nem csak ez az egy hirdetes van fent. 200 ezer euroert itt neked epitenek.
2019. okt. 9. 20:03
 5/7 anonim válasza:
hat nem tudom, de 25ezer euroert mar lassan otthon sem kapsz lakast... szerintem is egy 0 hianyzik a vegerol... igaz en a bajoroknal elek, itt horror arak vannak, de a 25ezer nekem is gyanus...
2019. okt. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem lehet, hogy ezek az alacsony árak a kezdő licit egy végrehajtási eljárásnál? (Zwangsversteigerung) én csak ilyen esetekben szoktam a piacinál jóval alacsonyabb árakkal találkozni a neten, de a 25 ezer euró még így is túl alacsony.
2019. okt. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! Telket sem kapsz 100.000€ alatt, nem hogy lakást 25.000-ért! Ébresztő!:)
2019. okt. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!