Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szeretnék a családommal...

Szeretnék a családommal valamelyik Mátrában lévő községbe költözni. Parád, Mátraszentimre, stb. Érdekelne, hogy melyik település élhető egy kisgyermekes család számára?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a közbiztonságra, a lakosság "összetételére"!


Ha valaki környékbeli, kérem ossza megba véleményét velem.



2019. okt. 16. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem elég annyi válasz, hogy Nógrád megye...
2019. okt. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

#1

Nem elég, mert nem is Nógrád megye, hanem mindkettő Heves megye, ráadásul méregdrága, kiemelt turisztikai célpontok.

Minek szólsz hozzá, ha ennyire nem vagy tisztában a válasszal?

2019. okt. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%

#2 igen, tévedtem, de nekem mindként megye beugrik a Mátráról, de valamiért Nógrád hamarabb.


De egyébként a lényegen változtat? Heves megye különb? Pl. Bogács, Egerszalók is kiemelt turisztikai célpont, mégis cigányfertőzött, nem is kicsit... Ott mit vár az ember a közbiztonságtól?

2019. okt. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Hülyeséget, általánosítást ír az 1-es, amellett a földrajzot sem ismeri.

Nógrádban is vannak nagyon elit részek, amiket meg sem tudna fizetni pl. [link]

2019. okt. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
#4 Az általad említett település semmivel nem különb mint akár egy azonos kaliberű Borsodi hegyi falu. Árak ugyanazok. És megfizethetőek. A hibámat pedig már elismertem, nem kell ezen lovagolni.
2019. okt. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es/3-as, ne fáraszd magad, totál tájékozatlan vagy és ezt még ragozod is!


Kedves Kérdező!

Nem lakom ott, de tavaly adtuk el a nyaralónkat Mátraszentimrén, ahol éveket töltöttünk (sokszor télen is), betegség miatt. IMÁDTUK, a levegőt harapni lehetett, soha nem kellett ott félnünk semmitől, azóta is a szívünk szakad meg érte.

Ennek ellenére én családnak, gyerekekkel, inkább Parádot mondanám, mert Mátraszentimre egy picike, nagyjából 500 lelkes kis falu. Parád meg mégiscsak város, több lehetőséggel.

Gyakorlatilag egyikre sem jellemzőek a cigányok, bár az országban már mindenütt vannak. Az agyonhájpolt Budapesten például dögivel, mégis minden vidéki odaigyekszik.

Az a környék csodálatos, jó választás, bár nem az olcsó ingatlanokról híres!

Ha ott megtaláljátok az otthonotokat, nagyon irigyellek benneteket!

2019. okt. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

#5

Ezek szerint Nógrád megyét - akár Berkenyét - sem ismered, csak egy tudatlan grafomán vagy!

Berkenye egy 40%-ban svábok lakta falu,(60%magyar) én ott élek. EGY cigány család lakott ott, a családfő főiskolai tanár volt, a nő gyógypedagógus, de már elköltöztek Amerikába.

Állítsd már le a hülyeségeidet, nem a te zagyvaságaidra kíváncsi a Kérdező!

2019. okt. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"De egyébként a lényegen változtat? Heves megye különb? Pl. Bogács, Egerszalók is kiemelt turisztikai célpont, mégis cigányfertőzött, nem is kicsit... Ott mit vár az ember a közbiztonságtól?"


Bogács nem Heves megye :) Ezt sem találtad el.


Vedd elő azt a vaktérképet! :D :D

2019. okt. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nyaraltunk Mátraszentimrén. Mint a Mátra legmagasabban fekvő falva, turisztikai célpont, elég sokan vannak a turisták. Nagyon jó a levegő, a lakosság is rendben van. Nyilván nem izgalmas nagyváros, nincsenek nagyáruházak. Nem emlékszem, óvoda-iskola terén mi a helyzet. Budapestre meg megy busz közvetlenül a Stadionok megállóba.
2019. okt. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

"1-es/3-as, ne fáraszd magad, totál tájékozatlan vagy és ezt még ragozod is!"


"Parád meg mégiscsak város, több lehetőséggel."


Kezdjük ott h parád soha nem volt város,ezért jó lenne visszavenni az arcból és ugyanúgy le lehet állni a valótlanságok terjesztésével.

És igenis rettenetesen cigányfertőzött a környék...

2021. aug. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!