Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Erről az ingatlanról vélemény,...

Erről az ingatlanról vélemény, így elsőre?

Figyelt kérdés

Vagy ismeritek a környéket esetleg, milyen? Ha jól tudom ez főúton van.


Ahogy néztem a települést, ár-érték arányban jobb mint a többi. Bár megyeszékhelytől már messzebb van. Nyíregyházáról viszont jókat olvastam.


[link]



2019. aug. 29. 14:10
 1/8 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Jól nez ki. Nem drága a ház ha ónmagában nézem. De így hogy nem tudni milyen a környék semmit se jelent a ház állapota. Ha tele brazillal az utca másfél miliót se ér.
2019. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szent István út 91 , közel van a tisza
2019. aug. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igényes a hálószobában lévő függöny 😃

Amúgy ha tudnál itt élni, és munkád is lenne, akkor simán elképzelhető.

2019. aug. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A radiátorok 30 évesek, azt nem árt kicserélni, plusz nem tudom, a fűtéshálózat többi része milyen. Ablakok régiek,lefestve is régen voltak. 6 szobán ablakcsere, az jó...

Fürdőszobán is lenne mit csinálni. Emeleti ablakok körül is.


Szóval felújítandó. Nem tudom, hol laksz most, Szabolcstól jobb helyek is vannak,maguk a szabolcsiak is itt a gyiken nincsenek elájulva, és inkább Nyíregy. Olvasgass még itt is. Debrecent sokan ajánlják.

Vagy Hajdú-Biharban nézzél Debrecentől olyan 30 km távolságban meg lehet találni ezt az árat. A távolság így ugyanannyi, mint Nyíregy-Rakamaz.

2019. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen győr környékén 25-30 millió😒
2019. aug. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Rakamazon nèhány öregen kívül már csak ès kizárólag cigányok laknak. Ahogy kihal egy öreg, csak ezek jönnek a helyükre. Óvodába, iskolába csak cigány gyerek van. Nèzd meg a kèpeket. Ez jellemző az összes szabolcsi falura, bár inkább országos problèma. Èlhetetlen.

Ja meg egy szál putri coop meg kèt kocsma a szolgáltatás kb.

2019. szept. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj el Rakamazra és tájékozódj! Nézd meg az ingatlan szomszédságát, az utcát, beszélgess minden fehéremberrel.

Biztos, hogy jobban ismerik a települést, mint innen a Gyakoriról bárki is.

2019. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utazz ki személyesen, családostul, terepszemlére!
2019. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!