Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Néztem pár jó lakást! Melyiket...

Néztem pár jó lakást! Melyiket válasszam? (Centenáriumi ltp. , Újhegy, Wekerle)

Figyelt kérdés

Az egyik a Harmat u. 129., a második Zalaegerszeg u. 36., a harmadik pedig a Futórózsa u. 82.

Melyik lenne a legjobb választás?

Közbiztonság, közlekedés, infrastruktúra stb.)


2019. okt. 29. 11:43
1 2
 1/12 anonim válasza:
48%
Újhegyről sajnos nemtudok nyilatkozni, centin laktam régebben. Egy külvárosi lakotelep, van sok bolt, pékség, zöldséges, fagyizó, iskola, parkok. 0-24es kisbolt....,infrastruktúrája egész jó. A 44-es és a 244-es busz jár, félóra alatt bent lehet lenni Örsön. Ugyanúgy ahogy mindenhol itt is vannak rosszabb arcok, személyes élményem volt amikor egy este azt láttam ahogy 2 ember egy patkányt enged el az úttesten a csatornába.:D Összességében nem rossz környék, de a belvárostól kissé kiesik. Wekerlén nem laktam, csak mellette. Ez egy szép zöld környék, bár ugye ismerjük Kispestet elég sok a sötétebb bőrű, a munkanélküli. Gyorsabban elérhető a belváros mint a centitől, plázák is vannak a közelben, *jár a metró* villamos, buszok... de a közbiztonság nem jó.
2019. okt. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a Wekerlét választanám.
2019. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is Wekerlét mondanám, mert én egyenesen szerelmes vagyok a hangulatába, egy másik világ. Ellátottsága, közlekedése jó.
2019. okt. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#1

3-as vagyok

Amit írsz Kispestről az igaz, de nem igaz Wekerlére.

Semmi baj a közbiztonsággal és nem jellemzőek a cigányok.

Nem olcsójánosok környéke.

2019. okt. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!


A centenárium és a wekerle közt vacillálok.

Újhegy olyan túl "panelos".


De mondjuk a Harmat 129 nem az.

2019. okt. 29. 21:40
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

Centenáriumi sokkal jobb hely, mint a másik 2 (Mátyásföldön és Kőbányán is laktam már).


Hol dolgozol?

2019. okt. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Én is Wekerlét mondanám, mert nekem nem tudnának annyit fizetni, hogy panelbe menjek, különösen nem külső kerületbe, ahonnan annyi bejutni a városba, mintha az agglomerációban laknék. Nálam Kőbánya minden szeglete is kizárt.

Alapban a paneléletforma taszít egy óriási kaszárnya, ennek megfelelő színvonallal. Távfűtést nem akarok és nem akarom végighallgatni a szomszédság életét.

Wekerle gyönyörű, csendes, még befektetés céljából is értelmesebb dolog, mint egy panel.

2019. okt. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#6-os

BKK-nál dolgozom.


#7-es

A Centenárium nem panel, hanem tégla és csúszózsalus.

2019. okt. 30. 15:47
 9/12 anonim ***** válasza:

#8

Tök mindegy, egykutya.

Az egyiket a házgyárban öntötték betonból, a másiknál a betont a helyszínen, zsaluzat közé öntik és nem házgyárban állítják elő.

2019. okt. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8

De ez akkor lenne lényeges, vagy érdekes, ha a kifogásaim a szerkezetről szóltak volna, de nem arról szóltak.

A "panel" életről, a mentalitásról, a millió ember közösködéséről, a külterületről.

Ha dohányzol, az ablakodban, erkélyeden, vécédben, folyosón sem teheted, mert másokat zavar és rád szólnak.Ha nem dohányzol, akkor meg nyelheted mások füstjét, mert az ablakában, erkélyén, vécéjében, folyosón dohányzik és szólhatsz rá. Nem tarthatsz bulikat, mert már 10 előtt is zavartok, de legkésőbb 10-kor szélnek kell eresztened a bandát. Éjjel bömböl a szomszéd csecsemő? Köteles vagy nem aludni és hallgatni. Éjszakás vagy? Nappal zajlik az élet, porszívóznak, zongoráznak, barkácsolnak, felújítanak, csapódik a liftajtó, de kelj is fel, mert a héten te vagy soros a folyosó takarításában, meg a kukát is be kell hoznod. Eláztatott a fenti szomszéd? Vegyél ki szabadságot és ügyeld a mestereket, ...ha kapsz éppen, mert szezonban nem jellemző. Az alzheimeres szomszéd nem zárta el a gázt, vagy kigyullad a lakása és rád robban 5 emelet? Hát Istenem, senki nem tudja, hogy öregszik meg.

De te tudod, én nem vagyok semmi "jónak" elrontója!

2019. okt. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!