Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen az élet az V. kerületbe...

Milyen az élet az V. kerületben? Tényleg annyira elit?

Figyelt kérdés
2019. okt. 29. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem, sőt, kevesebb a fa és a természetközeli élmény, mint nálam a második kerületben.

Én sokkal jobban érzem magam Budán bárhol, mint az elitnek mondott belvárosi kerületekben.

2019. okt. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Drága a sok állami iroda és a panoráma miatt. Bár én inkább a 2. kerületet vallom a top kategóriának.
2019. okt. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lenne elit?

Öreg bérházak, sötét udvarok, dohos, vizes falú földszinti lakások, állandó motorzaj, szirénazaj, benzinbűz, zsúfolt utcák, ezt látod, ha ott laksz. Csak akkor érdemes ott élni, ha ott tanulsz vagy dolgozol, gyereket nevelni, vagy akár csak kutyát tartani is szívás.

2019. okt. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyira elit, hogy még a szmogot is illatosítják....

...nem is beszélve a sok kutyaszarról és az összepisált falakról.

2019. okt. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy városközpont, mint ami az V. kerület is, mindig elitnek számít. Kérdés, hogy ki, milyen indokból, célból lakik ott, ill. miért ott vásárol ingatlant.
2019. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Presztízsét tekintve elit.


Gyakorlatban meg nem mindegy milyen házban és hol laksz. Ott is vannak olyan lepukkantak mintha Kőbányán lennél. egymást érik az építkezések, folyamatos a dugó, bazi sok az ember, turista. Este meg átalakul bulinegyeddé és az utcára nem lehet kimenni, reggelre meg minden tiszta hugy meg hányás.


Na meg persze itt is megvannak a forgalmas és csendes részek, utóbbiak egész élhetők.

2019. okt. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Laktam ott. Maga a lakás, a ház lepukkant volt, sötét, mondhatni depresszív. De valóban ad egy "elit" érzést, hogy na kisétál az ember a Lánchídhoz, a Kossuth térre.
2019. okt. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
...és megfullad a szmogtól amit a dunai hajók okoznak.
2019. nov. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!