Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen lehetosegeim vannak...

Milyen lehetosegeim vannak erettsegi utan?

Figyelt kérdés
Erettsegi utan, amit ebben a tanevben teszek le sikeresen, szeretnek utana elkoltozni, es ez nem legbol kapott. Valoban atgondoltam, es Debrecenbe jarok iskolaba, ott is szeretnek maradni, debbe, es az a kerdesem, hogy milyen lakas lehetosegek allnak elottem, vagy erettsegi utani munkak, fuggetlen a szakkepzes vegzettsegemtol. Pl.: a Volt egyszerben szivesen dolgoznek, mellette a foter kozeleben egy hazban gondoltam. Ott tajt. Valaki esetleg jo tippekkel, hasznos tanacsokkal eltudna latni, hogy ezeket hogyan tudom megvalositani?

2019. nov. 6. 19:23
 1/5 anonim válasza:
100%
Ahhhaahahaha.
2019. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mindentudó99 ***** válasza:
51%
Az első arra célzott finoman hogy egy éretségivel kitörölheted.
2019. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az érettségin kívül van valamilyen szakmai végzettséged, vagy értesz valamihez?

Mert sokan ebbe buknak bele, hogy van egy értségi és mellette semmilyen szakmai tudás. Aztán jön a meglepi, hogy nem veszik fel sehová mert nem ért semmihez.

2019. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nappalis vagy és van legalább egy testvéred, aki szintén nappalis és 25 év alatti, akkor a szüleitek vehetnek fel CSOK-ot, hogy egy nagyobb/drágább házba költözzetek. Érdemes lenne olyan házat/lakást venni, amiben elszeparált lakrész van, ez egy nagy előrelépés volna az ingatlanhelyzetetekben. Én ezt csinálnám most a helyetekben.
2019. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom,hogy ezt a szülőkkel nem beszélted meg mert akkor nem itt kérdeznél rá, a segítségükkel boldogulnál.

Azt nem írtad,hogy mennyi önerőd van. Amit leírsz abból elképzelni nem tudom,hogy mik a terveid akár a lakás, akár a munka vonatkozásában. Sima eladói állást se tudsz betölteni már érettségivel, mindenhez kell valami képesítés. És a bér közel sincs annyi kezdőként középfokú végzettséggel hogy Te bármi lakásmegoldásban gonodlkodni tudj.


Persze más a helyzet ha rendelkezésedre áll X összeg, bár ha + kölcsön kell hozzá már esélytelen.

2019. nov. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!