Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik a legjobb ingatlaniroda...

Melyik a legjobb ingatlaniroda, nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés
Dunakeszin keresek használt tégla lakást, de nem tudom, hogy az összes eladó lakást láttam e már.

2019. nov. 25. 18:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

valahogy elküldtem. Szóval arra veszel fel hitelt 20 évre, ha az alapján választasz vételkor, hogy melyik iroda hirdeti, (melyik iroda a menő????), akkor az életben nem fogod magad jól érezni a lakásban.

Azt, hogy mennyit kap az iroda az adott lakás eladásából te sosem fogod megtudni. Azért, mert van egy általános százalék, amivel dolgozik egy ingatlaniroda, és ezt több tényező még befolyásolhatja, magyarul egyedi eset is lehet.

2019. dec. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Még aktuális a kérdés. Hitelt nem fogunk felvenni, vevőnk már van. Ő tud még egy pár hónapot várni. Az idő azért szorít, mert panel plusz program előtt állunk, és baromi sokat kéne havonta fizetni 10 éven keresztül, plusz a közös költség is pofátlanul drága. A vevőnknek ez nem gond, tud róla, de mi nem tudjuk fenntartani így a lakást. Februártól már fizetni kell a panel felújítás miatt.
2019. dec. 12. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!