Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ez a lakás szerintetek reális...

Ez a lakás szerintetek reális áron van?

Figyelt kérdés

A lakás paraméterei:

-vidéki 35 ezres városban található, nagyvárostól (nem BP) 40 km-re

-35 nm-es panel

-teljesen modern, felújított

-panelprogramos épület

-normális, csendes környék

-9. (legfelső) emelet

-17 millió


Szerintetek ez reális ár érte? Több oldalon is fent van már 2-3 hónapja, de már egy hónapja 17 millióra lecsökkent az ára, azelőtt 20 volt. Csak a téli ingatlanpiaci pangás miatt nem megy el? Vagy szerintetek még mindig túlárazott?



2020. jan. 14. 22:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Tegnap jött ki a cikk a HVG-n, hogy bereccsentek a panel árak. Ha egy évet vársz lesz az meg olcsóbb is jóval szerintem. Vagy esetleg alkudj már most is.
2020. jan. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem írsz települést, akkor irreális dolog tippelgetni!

Nyilván túl van árazva ha hónapok óta fent van, de még ez is csak egy megalapozatlan vélemény.

Meg kell nézni, hogy ugyanott, az ugyanilyeneket mennyiért árulják és az a mérvadó.

Magánvéleményem, hogy én akkor sem mennék panelbe, ha nekem fizetnének ennyit érte, még Budapesten sem, de ez én vagyok.

2020. jan. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Óváron van. Bécstől egy órányi, Pozsonytól és Győrtől fél-fél órányi autóútra.
2020. jan. 15. 14:00
 14/18 anonim ***** válasza:
80%

#13

Szóval Szlovákiában van.

Ettől még a 12-es hsz-omban írottak érvényesek, leszámítva, hogy a szlovákiai panelek árairól nem tudok véleményt mondani.

2020. jan. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem Szlovákiában van. Óvár = Mosonmagyaróvár rövidítve
2020. jan. 15. 14:20
 16/18 anonim ***** válasza:
De hát az nagyváros. Szerintem legyen 15,9, és elmegy. Legfeljebb nem engedsz az árból, ha van több jelentkező is.
2020. jan. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is, örülni kéne az eladónak ha 12 millióért elmegy. 20 millió őrült sok érte... A 12 milliót is kb. 350 ezres m2 árral számoltam, ami lássuk be, modernebb téglalakás ára kéne legyen, és sok helyen az is!
2020. jan. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mosonmagyaróváron szerintem nem igazán túlárazott. Ott azért számításba kell venni, hogy a lakók nagy része szerintem a határon túlra jár dolgozni és az ingatlanárak ehhez is igazodtak. Az más kérdés, hogy vajon miért nincs rá ennyire kereslet. A logika ezt diktálja, de ha azt az egy ingatlant nézem, amit az ingatlan.com ilyen feltételekkel hoz, akkor szerintem jócskán túlárazott.
2020. jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!