Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha tetszik egy lakás/ház/nyara...

Ha tetszik egy lakás/ház/nyaraló és odamegyek a tulajdonoshoz hogy megszeretném venni, az mennyire reális?

Figyelt kérdés
Úgy értem papíron nem eladó az ingatlan, de ha jó összeget ajánlok elképzelhető hogy eladja?

2017. aug. 21. 07:48
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem megkérdezheted szépen udvariasan aztán legfeljebb nemet mond.
2017. aug. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze, nincs ebben semmi.

Megkérdezed, hogy nem eladó véletlenül?

Ennyi.

2017. aug. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 xswerdy ***** válasza:
hát ha csak úgy megtetszik, akkor nagy valószínűséggel éppen nem eladó. Persze ha nagyon ráígérsz a piaci árra, akkor elgondolkodhatnak. Más kérdés, ha valamiért úgy sejted, hogy eladó lehet. pl. szemmel láthatóan lakatlan. Akkor érdemes lehet megkérdezni.
2017. aug. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sima szóba elegyedés a tulajjal. De szép ház! Jó környék ez? Szeretnek itt lakni? Gondolkoztak eledáson? Nem? Miért mennyit gondolt érte? Mennyiii? Az sok f@$zom de Xforintot bármikor adok érte! Kevés? Anyád a kevés örülj hogy ennyit adnék ezért a pusztulatért! ;)
2017. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Simán rá lehet kérdezni. Hozzánk is érkezett már olyan kérdés, hogy nem akarjuk-e eladni a lakásunkat. Nem. :) De azért lenne az a pénz, amiért hajlandó lennék! :D

Megjegyzem ha éppen azon gondolkodnánk egyébként is, hogy eladjuk, akkor még örülnék is neki, hogy még meg sem hirdettem, már van jelentkező, tehát szerintem egy kérdést mindenképpen megér.

Persze azt nem játszanám, hogy mindenhova becsöngetek, ami tetszik, hogy nem adnák-e el. :)

2017. aug. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
KALAP ÚR elképzelt párbeszéde tökéletes!
2017. aug. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindig létezik olyan összeg, amiért egy "nem eladó" dolog is szíves örömest gazdát cserél, ez egy univerzális törvény.
2017. aug. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer megkérdeztem így egy kocsit, egy kis cégnél, az udvaron állt. Főnök vállat vont, de lehet eladó. Végül visszaléptem.
2017. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!