Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 35-40M-n hirdetett, jó környék...

35-40M-n hirdetett, jó környéken, jó házban lévő budapesti lakás árában szerintetek mennyi a reális alku manapság? (Készpénzes fizetés esetén. )

Figyelt kérdés
2019. febr. 24. 08:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Van hogy semennyi, mert húsz perc múlva ott a következő szintén kp-s érdeklődő.
2019. febr. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Bepróbálkozhatsz egy minimális alkuval (1-2 millió), de azonnal ki fog derülni, hogy van-e realitása vagy sem.
2019. febr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem semennyi. Viszik a lakásokat mint a cukrot. És rengeteg készpénzes vevő van a piacon. Ebben az árkategóriában lett meghirdetve a házunkban egy lakás. Reggel meghirdették. Délután írták alá az adásvételit a készpénzes vevővel. Ennyi.
2019. febr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
20%
35-40 millióba kerül egy lakás, ez komoly????
2019. febr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
#4-es, te hol élsz? :-) Ennyiért nagy méretű lakást már nem is kapsz. Amit 6 éve vettem 42m-ért, arra most azonnal lenne vevőm 82m-ért. Csak az a baj, hogy ugyanilyet nem kapnék ennyiért, vagyis semmit nem érnék vele, ha eladnám (XIII. kerület).
2019. febr. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
34%

5-ös.

Abból a 80 millióból egy viszonylag jobb vidéki városban olyan házat lehet belőle építeni hogy megszólal és marad pénz,de ha meglévőt veszel és azt újítod akkor még jobban jársz.Persze kinek milyen igényei vannak és lehetőségei.


Ha elég pénzt keresel vidéken,esetleg utazol kicsivel többet akár másik városba akkor jó lehet ott is az élet ha olyan a környék,de ha például a pesti élet a szimpatikusabb,meg az ottani jobb pénz kereseti lehetőségek már akinek,az úgyis ott fog élni.


Tudom hogy csak hozzászóltál,de nem bírtam kihagyni a gondolataimat.

2019. febr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
15%
80 millióból konkrétan egész éttermet, vagy nagyobb panziót, kisebb kúriát veszek és felújítom hotelnek. Vagy olyan gazdaságot építek ki hogy megélek belőle. De ha csak ház akkor is palotát lehet belőle építeni, völgyre néző örökpanorámás hatalmas telken... De hát kinek mi. Én nem igen vennék régi szocis csótányos panel lyukat több tízmilliókért.
2019. febr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Semennyire, én a 64 nm-es panelt 20 millióért egy nap alatt eladtam. Reggel felraktam, délben meg lefoglalózták, 3 nappal később pedig kifizették az egészet.
2019. febr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
ESETLEG akkor lennék hajlandó én, személy szerint engedni, ha azonnal szükségem lenne kp-ra a kinézett új lakás okán, amúgy elhajtanám, mint a pengős malacot.
2019. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem mostanában adtál el ekkora panelt ennyiért mert szerintem az durván áron alul volt.
2019. febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!