Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Elfogytak az eladó házak?

Elfogytak az eladó házak?

Figyelt kérdés
Hónapok óta szinte nulla változás, 1-2 értelmetlen ajánlattal találkozok csak a környékünkön, ami van is beragadva, az akkori hirdetési áron. Van amelyik feltornázott áron van kínálva, természetesen nem kelt még el.
2020. jan. 20. 07:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam vele 2 éve... vártam, vártam, vártam... majd kínomban és mert költözni kellett, megvettem a legjobb ajánlatot, 1 hónap mulva megnéztem a kínálatot... bár ne tettem volna... ez sajnos tipikusan Morphi törvény...
2020. jan. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Még alszik a piac. Szakemberek szerint, február végén kezd élénkülni.
2020. jan. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
az én falumban el. DNY-on, várostól első falu.
2020. jan. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Manapság már jó helyen akár falun is nehéz hozzájutni jó árom bármihez. Vagy vársz hátha mégis lesz vagy veszel annyiért amennyiert van. Akinek van pénze felvasárolja lepusztultat felújítja továbbadja. Szomszedban kettő ilyen van. Mindkettőt megvették befektetési céllal. Most is dolgoznak rajta télen.
2020. jan. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt is elfogytak, legalábbis a még megfizethető árkategóriában. Ami van, az közel egy éve be van ragadva, nem véletlenül nem kell senkinek. 1-1 új kerül fel hébe-hóba, ha jó, akkor el is viszik egy pillanat alatt. Mi még tavaly vettünk egyet egy fülesnek hála, az utolsó utáni pillanatban, meg se volt hirdetve, oltári szerencsénk volt.
2020. jan. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Az is benne lehet, hogy - mindenki lakásba akar menni megyeszékhelyen - mivel már nem tudják (eddig se tudták...) eladni a hőn áhított milliókért eladni a házat, látják a többi se kel el ezért letesznek róla és meg se hirdetik. Van aki ráér, nem érdekli a második-harmadik-negyedik háza elkel-e vagy sem, és vannak az idősek, akik "kihaltak" a házból, fia-lánya,unokája meg hirdeti, de senkinek sem kell mert nem éri meg foglalkozni vele...


Akkor ez mindenhol így van, nem mondom hogy megnyugtató, mert nem az, de akkor várok.

2020. jan. 20. 11:06
 7/16 anonim ***** válasza:

jah, bocs, javítok, nem fogyott le minden. 2 megvan még. Az egyikben szakad be a fürdőszoba, pince felett vna, meg romos az egész, meg pici.

A másiknak meg akkora telke van, mint 5 másiknak. Vagy legalább 3, és a tulaj egy kissé idióta, azt se tudja, eladja-e vagy ne, meg ha megtartja, mit csináljon vele...nem itt lakik...Volt, hogy egyik nőt kvázi zaklatta, hogy nem kell-e, másik héten mégse akarta eladni, msot elvitte a maradék cuccát...szóval ő tök jó, mert nem zavaró a jelenléte, de remélem, normális emberek veszik majd meg, mert félek elmenni nyaralni is majd úgy...

2020. jan. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem ezért nem hirdetik meg, amit írsz, hanem mert ami jó, azt nem is kell, pikkpakk elmegy ismerősnek, vagy ismerősön keresztül (vidék, de Bp közelében). A mienk is csak MÉG nem volt meghirdetve, lezajlott az örökösödési hercehurca, a szomszéd pedig egy barátunk, és szólt, hogy eladó lesz, hívjuk fel őket. Felhívtuk, megnéztük, tetszett, megegyeztünk, miénk lett. Szóval így ki sem került a piacra igazából. És itt nagyon sok ilyen van, hogy csak hallunk róla, hogy eladták, pedig nem is tudtuk, hogy eladó.
2020. jan. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok olyan van amit nem is hirdetnek .Véletlen jutottunk el ilyen cimre .Nem gondolkodtunk sokáig,megvettük.

Ritka az olyan eladó,akinek fontos az eladás .

A vásárlóknak meg nagyon nem mindegy mikor jutnak lakáshoz.

2020. jan. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Télen amúgy is pang a piac, senki se akar költözni, felújítani stb. Majd tavasszal nézd meg hogy beindul minden.
2020. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!