Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyibe kerül egy lakható...

Mennyibe kerül egy lakható ingatlan, hétvégi ház, nyaraló hegyi pince vagy hasonló névre iratása illetve mennyibe kerül fenntartani egy ilyet egymagamnak? Villany melegvíz legyen?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok szeretnék elköltözni otthonról saját lábra állni jól kijövök a szüleimel de 3 műszakban dolgozok és elegem lett abból hogy egymáshoz kell alkalmazkodni reggel csöndben reggelizni ha késő jövök csöndben fürödni vacsizni ha éjszakás vagyok akkor meg korlátozom a többieket mert nem akarnak felébreszteni arra gondoltam vennék egy kis hétvégi házat ahova beköltöznék melegvíz áram fűtés az elvárás kis fatüzelésű kályha vagy valami (tudom drága a fa) egy indukcios tüzhellyel ellenék elfözögetek magamnak párom jelenleg nincs, egymagamnak mennyiből lehetne fenntartani egy ilyen gondolok itt mindenre nem csak a rezsire hulladék elszállítási költség stb

2020. jan. 20. 18:19
 1/7 mindentudó99 ***** válasza:
30-50 ezer szerintem. Fafűtés helyett inkább egy klíma
2020. jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mindentudó99 ***** válasza:
A vásárlásnak illetéke van azt megtalálod a neten. Nem tudo mennyi
2020. jan. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a nyelvtani és helyesírási hibákért, hírtelen felindulásból írtam. Remélem azért érthető.
2020. jan. 20. 18:27
 4/7 A kérdező kommentje:
Klima beszereltetése nagyjából mekkora összeg illetve mennyire alkalmas télen fűtésre, mekkora áramköltsége van?
2020. jan. 20. 18:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha esetleg nincs melegvíz milyen olcsó megoldások vannak ennek kiépitéséhez? Találtam úgynevezett falra szerelhető átfolyós vízmelegítőt 3kw tízezer forint gondolom ettől nem szabad csodát várni kezét mosni jó, de létezik valami hasonló ami alkalmas lehet fürdővíz engedéshez is?
2020. jan. 20. 18:44
 6/7 anonim ***** válasza:
4: 250 000 körül. Nyáron párezer, évi két karbantartás van, az max. 10-10 ezer, télen határ a csillagos ég. De azt mondják, kevesebb, mint a gáz, hát akkor mondjuk 100 000 egy tél.
2020. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5: Én a tárolós gázbojlerre esküszöm, de másnak más.:)

Ha így apránként összevesszük, olyan sok jön ki, hogy akkor már egy cirkó kiépítése jobb lenne - 1 millió körül és akkor fűtés, melegvíz a legpraktikusabban, takarékosan megvan.

Inkább olyan házat vegyél, amiben van minden!:)

2020. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!