Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Duna House-nal a leveleket...

Duna House-nal a leveleket hogy nezhetem meg?

Figyelt kérdés
Magan hirdeto vagyok es mutatja hogy mennyien neztek meg a lakast amit hirdetek, es uzenetbol is mutat de sehogy se tudom nezni ,nincs olyan opcio, legalabbis nem talalom pedig mindent neztem mar, esetleg tudja valaki hogy ez hogy mukodik?
2020. jan. 26. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az oldalon keresztül bonyolódik le a levélváltás, hanem emailt küld. Ha pedig mégis, akkor is küld értesítő emailt, amiben kell lennie egy linknek ami a beszélgetéshez dob.


De szerinted ilyen nagylelkűek amiért lehet náluk hirdetni? Annyira is lusták hogy eladó ingatlanokat kutassanak fel, kényelmesebb ha valaki önként megy a csapdába... nekik már csak fel kell hívogatni azokat akik oda töltik fel a hirdetést, hogy hááát ők profik egy hónap alatt eladják azt amit te egy év alatt eddig nem... és most csak neked csak ma 1-4% a jutalék.

2020. jan. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tiszta nevetsegesek , irja hogy ingyenes meg minden, de most meg arra is felkeszultem hogy fizetni kell valamit megis ,de ilyet hogy amit irnak nekem ne tudjam olvasni az azert vicc

Semmi nincs kilatasba azzal hogy irnak ,es biztos hogy igen mert ki lett probalva ,de ugyanugy nem tudom nezni.. na mindegy mar hivogatom oket is ,hogy valami legyen mert ennek igy ertelme nincs

2020. jan. 27. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!