Kezdőoldal » Otthon » Kert » A szobanövényekről lehulló...

A szobanövényekről lehulló száraz leveleket jó ötlet a földre szórni?

Figyelt kérdés
Vagy dobjam inkább ki?

2018. dec. 17. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, ha nem zavar a rendetlenség, meg az elszórt levelek.

Még jobb ötlet, ha komposztálsz. Ekkor a levél mint tápanyagforrás is megmarad és nem lesz rendetlenség.

2018. dec. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs értékelhető haszna.
2018. dec. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar a rothasztó baktériumok által termelt metán és a szag, akkor nyugodtan.
2018. dec. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: Akkor valamit elronthattál, mert a komposztnak nem szabad rothadnia! Az én komposztomnak kellemes földszaga van.
2018. dec. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Komposztálni azért nem akarok (igazából aut sem tudom mi az, meg nem is értek a növényekhez még). De naivan nekem is az volt a sejtésem, hogy ha az ott lebomlik, akkor ad valamit a földbe. De most itt elég vegyes válaszok születtek :)
2018. dec. 17. 21:35
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem egyszerű kérdés.
2018. dec. 17. 21:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Baromi egyszerű: dobd ki a francba, ne foglalkozz vele! A környezetet nem szennyezed vele.
2018. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!