Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A Tápió. -településeken miért...

A Tápió. -településeken miért olyan olcsók az ingatlanok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ismerős arra, csak adott összegig kerestem Pest megyei ingatlanokat és rengeteg Tápiósági játat láttam, ami kinézetéheu képest nem is drága.

Miért olcsó az a rész?



2020. febr. 11. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom sok a "szabadgondolkodó" arrafelé.
2020. febr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom a ciganyok miatt. Nalunk ilyen faluban 6 millioert 150 nmes, fullos hazat kapsz.
2020. febr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Mert 2x olyan messze van budapesttől, mint a többi falu?
2020. febr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
távolság és csodás szomszédok . olcsó húsnak putris a leve
2020. febr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Pont az ilyen előítéletek miatt. Ami a tudatlanok szerint Tápióval kezdődik, az = cigánnyal.


Mi 20 éve Tápióságon lakunk, ez a település neve, nem pedig gyűjtőfogalom. A lakosság 1,8%-a cigány, ami magyarországi viszonylatban roppant kevés. Mind tisztességesen dolgozik, tiszták, rendes házakban laknak és észre sem venni, hogy vannak.

A település közbiztonsága teljesen rendben, nyugodt, békés, kedves falu, Budapest határától mindössze 35 km-re.


Tápiószelére, Tápióbicskére én sem költöznék, de az Európában híres gyógyvizű Tápiószentmártonba nagyon szívesen, vagy Szentmártonkátába. Nem rossz még Tápiógyörgye sem, a legközelebb van Pesthez Tápiószecső, 40 percvonattal a Keleti, 2,2% a cigány, de különösebb gondot nem okoznak.

2020. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

5-ös vagyok

Azért mókás, hogy az én véleményem, aki ott lakom 20éve kevésbé hasznos, mint azoké, akik még talán arra sem jártak, csak szajkózzák a valakitől hallott mantrát és ezzel baromi jól értesültnek képzelik magukat.


Kérdező!

Én nem győzködlek semmiről, gyere el, nézz körül, beszélgess el itt élő "fehér" emberekkel (boltban, rendelőben, utcán) és saját meggyőződésed alapján dönts! Felelős ember egyébként is így vesz ingatlant.

2020. febr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tápióságon van egy falu széli kis házunk (apám hobbiból méhészkedik ott). Nem ott lakunk. Eddig volt két betö4és nálunk. Mióta be vagyunk kötve a távfelügyeletre és van két kültéri kameránk nem volt gond.


Rengeteg olcsó ház van ott ahhoz képest, hogy Budapestől 50 kmre van. Nincs munkalehetőség, bejárni onnan busz+vonat kombinációval lehet. Szerintem ezért olcsök a házak arrafelé.

2020. febr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, én senkit se pontoztam le.
2020. febr. 11. 16:33
 9/9 anonim ***** válasza:

#7

Tápióság Budapesttől (közigazgatási határtól) 35 km-re van, a Keleti pu-tól van 50 km-re, ami már Budapest centruma.

Volt valóban, hogy betörtek, el is kapták őket, kiderült, hogy monori cigányok voltak. Ezt meg ugye sehol nem lehet kivédeni, hogy 40 km-ről ne jöjjön valaki betörni.

2020. febr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!