Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szigetszentmiklós Buckában,...

Szigetszentmiklós Buckában, egy 10 év körüli ikerházfél mennyit ér valójában?

Figyelt kérdés
Azt látom nagyjából mennyiért hirdetnek hasonlót, de nagyjából mi lehet az, amit meg is adnak?
2020. márc. 7. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

-1 milka.


állítólag nagyon tré minőségűek, + röhejes a belméretük, főleg a tetőtérben.


De a pesti panelból menekülőknek jó lesz az első évben, amíg meg nem bánják a napi 2-3 óra ingázást a panel lakásnál sokkal gagyibb könnyűszerekzetes házakért cserébe.

2020. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Téglaház, igaz a tető valóban könnyű. A 3 háló-, gyerek-, vagy bárminek hívhatjuk szoba mindegyike rendes szoba méretű (min 12nm). Az összterület 100 nm.
2020. márc. 7. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
jah, azt hittem azokról a 2 szintes 50nm-esekről beszélsz.
2020. márc. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ez egyszintes.

Nem a Fejes féle házakra gondolsz Szigethalmon?

2020. márc. 7. 17:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs, tényleg benéztem!
2020. márc. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Emlékszem, 3-4 éve még 20 millió forintba kerültek ezek az ikerházak. Ma már majdnem kétszer annyi az áruk. Maglódon is néztünk annó ilyen sorházi lakást, 17 millióért, ma ugyanilyet 35-40 alatt nem találni.
2020. márc. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30m körül vannak, szerintem ez reális a többi városrészhez viszonyítva. Bár, én még mindig nem vennék a Buckában házat.
2020. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Talán minusz 1-2 millió lehet reális.

Én viszont nem költöznék a buckába, nagyon szidják. Ha ezt tervezed, érdemes facebookon megkeresni a Bucka lakók csoportját (nem emlékszem már a pontos nevükre), az kellőképpen el fog riasztani. :)

Rengetegen költöztek oda az elmúlt időszakban, de az infrastruktúrát nem igen fejlesztik nekik (út, csapadékvíz elvezetés, járda, stb.), arról nem is beszélve, hogy a sziget alapvetően túlterhelt már, halál onnan ki és bejutni. Tényleg csak akkor ajánlom, ha helyben dolgoznátok és a gyerekek is helyben suliznának.

2020. márc. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!