Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan tudnánk a tulajdonossal...

Hogyan tudnánk a tulajdonossal beszélni?

Figyelt kérdés

Kinéztünk egy lakást, nagyon tetszik, felhívtam az ingatlanost, nagyon arrogáns bunkó fiatal gyerek volt, kb 300 kmre lakik innen, majd ő szól a kollégájának, aki hívott is, kérdeztem mikor tudná megmutatni? Nekünk a hétvége lenne jó, kisbabával vagyok itthon, párom estig dolgozik. Ja hát neki nem jó a hétvége... Mert megy bulizni!!

Nem tudjuk megnézni a lakást, mert ilyen bunkók. Arra gondoltam a tulajjal valahogyan megpróbálom felvenni a kapcsolatot de fogalmam sincs hogyan lehetne. Az ingatlanos egyből azt kérdezte van e készpénzem meg hogy ő azonnal el akarja adni, ahhoz képest le se sz.rja hogy megnézhessük. Meg arrogánsan azt mondta hogy volt aki ajánlatot tett rá de elküldte a francba. Így mondta egy igazi tuskó. De nekünk nagyon kellene az a lakás. Mit tegyünk? Köszönöm szépen


2020. márc. 11. 14:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Az ingatlanos irodának jelezzétek, hogy a munkatársuk alkalmatlan.
2020. márc. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Most néztem meg az iroda honlapját, egyedül az ő neve szerepel mint összes kolléga. Nem is értem. Csak az ő neve van mindenütt. Ez egy pesti ingatlaniroda. Akkor mégis ki hívott fel kollégája néven?
2020. márc. 11. 14:49
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
3: akkor kezdj el gyanakodni.
2020. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%

Kollégája, haverja, anyósa, tökmindegy.

Neked kell a lakás, nem neki.

Mint ahogy írták egy kávézóban, "kérem, ne bántsák a pincéreket, mert vendéget könnyebb találni mint dolgozót..."

El kell viselni a sok bunkót az életben sajnos.

2020. márc. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%
Csak a neten láttátok még a lakást? Tudjátok a címet? Ha igen és a tulaj még benne lakik akkor beszéljetek vele! Ha nem akkor becsengetnék a szomszédokhoz, hátha tudják az elérhetőségét.
2020. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
35%

Igen nehéz az ingatlanost kikerülni, ne aggódj, olyan szerződést íratott alá a tulajdonossal, hogy még a gatyáját is leperlik ha csak eszébe jut őket kikerülni.

És örökre a gulágra számüzik ha a fejében is megfordul hasonló...

2020. márc. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%

Túrd fel a netet, nem hirdeti-e a tulaj is a lakást.

Többet is fogsz tudni alkudni tőle, mert nem fizet így ingatlanost.

Ha nincs meg, de felismered a házat, akkor dobj be levelet a postaládájába!

2020. márc. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%
Postaládájába dobj be egy üzenetet az elérhetőségeiddel, hogy érdekel a lakás, és tedd hozzá, hogy ilyen ingatlanossal a büdös életben nem fogja tudni eladni! Ha nem is ott lakik, de azért hátha megnézi időnként a ládáját...
2020. márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Üres a lakás. Az ingatlanosnál van a kulcs leadva.

Tudom a pontos címet.

A ládához nem tudnak vajon hozzájutni?

Ez jó ötlet köszönöm!

2020. márc. 12. 09:57
 10/21 A kérdező kommentje:
Nincs máshol meghirdetve már átkutattam mindent.
2020. márc. 12. 09:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!