Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Egy faház megoldást jelenthetn...

Egy faház megoldást jelenthetne a problémámra?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Zárt kerttel rendelkezem amin van egy régi ház. Ez a ház kb. 5 m². Nézegettem különféle oldalakon 3-4 millió Ft-ért vannak

Faházak. Pár olyat is találtam amiben laktak. Ezek kb. 2 millió Ft-ért vannak. Kérdésem az lenne hogy jó ötlet lenne megvásárolni egy ilyet és ebben lakni azért hogy végre gyakorlatilag saját ingatlanom legyen. Bár azt tudom hogy nem ér fel egy normál házzal. De nyilván ha annyi pénzem lenne akkor normális házat vennék. Mennyire lehet ezekben élni? Nagyon költséges fentartani? Saját kertbe telepítéshez kell engedély? Akinek esetleg van tapasztalata ilyen fajta házakkal vagy élt ilyenben kíváncsi lennék a véleményére


2020. márc. 22. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
2020. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xswerdy ***** válasza:
arra figyelj oda, hogy a beépíthetőségen maradj belül. Faház is nagyon sokféle van. Láttam olyat, aki egy faház nyaralót megvett, és leszigetelte, kibővítette, és abban lakott. Ezek az olcsó házak feltehetőleg lábon vannak, tehát még le kell bontanod elszállítanod, ennek a költségét számold hozzá. Lehet, hogy érdemesebb új anyagból egy könnyűszerkezetes hozzáépítést csinálni a kis házhoz.
2020. márc. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!