Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Felsőpakony milyen hely?

Felsőpakony milyen hely?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ott fogunk építkezni de nagyon fura nekem, hogy zsákfalu...nincs ott semmisem. A fiatalok hogy érzik ott magukat? Van két kisgyerekünk. Nem szeretnék velük kiszúrni, hogy sokat kelljen utazniuk meghogy ne tudjanak semmit csinálni ott.
2020. ápr. 5. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyáron jártunk arra biciklizni, bejártuk a település minden zegét-zugát. Nagyon lokálpatrióta vagyok, nehezen barátkozom más településekkel a sajátomon kívül, de Felsőpakony mindig is szimpatikusnak tűnt, amit az "élő találkozás" megerősített. Kifejezetten otthonos, élhető és barátságos kis falu! Nekem főleg az újépítésű része tetszett (Vasút utca környéke, déli rész), ahol a többi településsel ellentétben nem a túlépítés és a zsebkendőnyi telkek a jellemzőek. Zsákfalu-jellege ellenére, meglepő módon, elég jelentős autóforgalom volt a főúton, azonban összességében így is csendesebb a többi átlagos településnél. Előnye, hogy közvetlen vonat van a Nyugatiba, ami kb. 40-50 perc alatt ér be. A legtöbben így járnak Pestre. Beszéltem helyiekkel, és a közbiztonságról csak jókat hallottam. Betörés évente max. 2-3 eset... Kisboltból van egy Reál, meg ha jól emlékszem, még egy valami.


Összességében, én csak ajánlani tudom!

2020. ápr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és ne aggódj, egyáltalán nem kihalt hely! Rengeteg fiatal költözött ki, sok a (kis)gyerekes család. Szóval van ott élet a házon kívül is! ;) Kb. mintha Rákoskerten lennél.
2020. ápr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon kedves vagy :)

Még győzködnöm kell magam amíg a jelenlegi házunkat áruljuk :)

2020. ápr. 6. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!