Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Eladni és abból venni egy...

Eladni és abból venni egy másikat? Melyik ingatlankozvetito?

Figyelt kérdés
Kineztem egy lakást tetszik, de el kell adnom ahhoz a másikat. Hogy lehet ezt kivitelezni, melyik ügynökséget javasoljatok? Most nem túl szerencsés vállalkozás tudom de sajnos megtetszett egy ingatlan és a másikat egyébként is eladtuk volna.
2020. ápr. 20. 10:38
 1/8 anonim válasza:
Ez engem is nagyon érdekelne.
2020. ápr. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem.

Minek fizetnél baromi nagy összeget azért, hogy ne kapj semmit cserébe.

Egyedül egy ügyvédre van szükséged, nem ingatlanosra

2020. ápr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha én adom el az több hónap. Vagy több. Azért kéne az ingatlanos mert elvileg hoz vevőt, szerintem nagyobb az esély.
2020. ápr. 20. 15:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Elvileg hoz, igen, elvileg, feltölti ugyanazt a hirdetést minden portálra és várja a hívásokat, ahogy te tennéd
2020. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4, hagyd, ezek még mindig a 90es években élnek, amikor nem volt még internet.

De jól járnak a hiénák, most biztos harc megy majd érted az ügynökségen :D


Egy ingatlanközvetítőnek akkor van értelme, ha messze laksz az adott ingatlantól, és kivitelezhetetlen állandóan odarohangálnod.

2020. ápr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"az ingatlanos mert elvileg hoz vevőt"


Szerinted az ingatlanosok tartanak mindig néhány vevőt a sublótban??!

Jelenleg alig van vevő az ingatlanpiacon.

2020. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne hagyd, hogy ezekkel a sztereotípiákkal befolyásoljanak. Sok lakás fog kikerülni most a piacra, nem az ingatlanokért fog megindulni a verseny, az lesz bőven, hanem a vevőkért, akik keményen tudnak majd válogatni. A hirdetési portálokra elsősorban nem úgy tekintek, mint amik eladásra valók, hanem arra, hogy behozzák a vevőt, a vevődet, akit utána ki kell szolgálni.

Hetek hónapok alatt változni fog az igénye, a legjobb döntést akarja majd meghozni, és itt jön a képbe, hogy bent van e a lakásod egy ügynökségnél, vagy sem, ha bent van, akkor ki fogják rá vinni, meg fogják neki mutatni. Nem azt a lakást fogja megvenni amire telefonál. Azzal egyet értek az első hozzászólóval, hogy ne fizess olyanért, amiért azt érzed, hogy nem kapsz cserébe semmit. Neki biztos van egy több tízezres vevő és lakásportfóliója, egy 10 éve jól működő hálózata, többezres havi tranzakciószámmal. Neki ilyenre nincs szüksége... lol :D A jó üzlet titka a jó üzletkötő. hajrá

2020. ápr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó!

"Neki biztos van egy több tízezres vevő és lakásportfóliója, egy 10 éve jól működő hálózata, többezres havi tranzakciószámmal. Neki ilyenre nincs szüksége... lol :D A jó üzlet titka a jó üzletkötő. hajrá"


Pont úgy mint az utazási irodáknál a több tízezres utasbázis,

vagy az éttermeknél a törzsvendégek stb..stb...


Miközben se utas, se vendég, se vevő...

2020. ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!