Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti a helyemben mit tennétek...

Ti a helyemben mit tennétek lakás vásárlás terén?

Figyelt kérdés
És most hagyjátok figyelmen kívül a járványt mint ha nem lenne. Jelenleg -városban dolgozom és itt csak úgy tudok venni házat ha kb 6-7 milliót felveszek amit nem igazán szeretnék vagy egy közeli falun vennétek házat viszont a bejárásba korlátozott lennék mert nincs jogsim és viszont hitel se. De Kecskeméten meg nem igazán tudok nagy összegű hitel nélkül házat venni. Cigány soron meg nem akarok venni. Véleményetekre vagyok kiváncsi
2020. ápr. 20. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha Kecskeméten szeretnék dolgozni hosszabb távon, akkor ott vennék ingatlant, akár hitellel. Vagy abban a városban ahol most dolgozom (6-7 millió nem annyira sok, normálisabb állással pár év alatt ki lehet pörgetni).
2020. ápr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tennék semmit, csak ha épp 1-2 millió kéne már a vételárhoz, de így 6M megtakarítással itt Miskolcon nem hogy házat, de még lakást sem lehet venni mert normális, jó helyen 14-16M forint, egy régi panellakás, ami bár panelprogramos, szerkezetileg viszont öregek már ezek.


Egy festés, fürdőszobai dolgok cseréje után költözhető ház úgy ~25millió forinttól indul, és még itt is beleszól a környezeti fekvése, elhelyezkedése.


Én biztos nem vennék fel 6-7milliót hogy örök adós maradjak, inkább így 27 évesen is maradok a szülőkkel, meg persze 220 körüli fizetésre nem fognak adni annyi hitelt amennyi kéne számomra, és amit vissza is bírok fizetni.


Falura jogsi nélkül nem tanácsos menni, ott még az olyan cigánynak is van egy G astra-ja, aki havonta kétszer ül a kormány mögé.


Ez az egész vásárlói csalogatás azoknak szól, akiknek már csak egy kis kölcsön kell 2-4 millió forint.

2020. ápr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem tudod figyelmen kívül hagyni a vírust.

Egyébként vennék jó helyen vidéken házat és megcsinálnám a jogsit. Ha házra van pénz, akkor van annyi tőke, hogy letedd a jogsit és vegyél egy viszonylag olcsó használt autót.

2020. ápr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
érsd jól én úgy értem, hogy ha nem lenne vírus
2020. ápr. 20. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Jól értem.

De egyszerűen ha nem elméleti a kérdés, akkor nem tudod figyelmen kívül hagyni.

Persze, lehet álmodozni, hogy mi lett volna, de úgy éreztem a kifejtésből, hogy a szándék valós, nem csak elméleti gondolatkísérlet. Egyébként ettől függetlenül a véleményem változatlan.

2020. ápr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
persze ez egy jó vélemény! És ha nem sikerül a jogsi nem hiszem képes lennék letenni.
2020. ápr. 20. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!