Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesthez közel hol érdemes...

Budapesthez közel hol érdemes házat venni? (jó közlekedés (tömegközlekedéssel is, kevés brazil, , jó ár, óvoda, iskola, bevásárlási lehetőség stb. )

Figyelt kérdés

Párommal lassan 3 éve költöztünk Budapestre és idén volt az esküvőnk, úgyhogy lassan úgy érezzük, hogy mostmár családalapítás céljából inkább saját otthonunkat törlesztenénk, mintsem albérletre fizessünk továbbra is.


Sajnos nem nagyon ismerjük a Budapesthez közeli településeket, így elég nagy bajban vagyunk...


Fő szempontok számunkra: - ház legyen, saját leválasztott kis udvarral, mert szeretnénk egy kutyát (lehet ikerház is, vagy sorház)

- közel legyen Budapesthez, mert itt dolgozunk

- !egyik legfontosabb! hogy tömegközlekedéssel is viszonylag rövid idő alatt lehessen eljutni BP-re (feleségemnek nincs jogsija és nem is szeretne, mert régen volt egy durva balesetük és azóta fél)

- legyen közelben óvoda, általános iskola, bevásárlási lehetőség (legalább valami kisebb bolt)

- legyen költözhető, legalább közepes állapotú, hogy felújításra sokat ne keljen költeni


KERETÜNK: maximum 35 millió forint


Köszönöm a válaszokat. Beszólásokat nem kérek, lehet nem reális amit várunk, de akkor segítsetek jobban látni a dolgokat.



2020. ápr. 22. 11:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy manapság egy munkahely nem életreszóló, de nem ártana tudni, melyik részen dolgoztok...

Ha pl. Újpesten, akkor nem ajánlgatnék Érd-Diósd környékét...

2020. ápr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Sajnos mindenki ilyet akar...

Ha a jó tömegközlekedést nézed, akkor Csepel, de ott vannak cigók is.

De vannak jó részei is.

Esetleg Kistarcsa, Nagytarcsa, Gödöllő környéke.

De ott is vannak színesek..

2020. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%
Ja, és kb. mekkora házat szeretnétek? - ez sem mindegy...
2020. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Diósd elég faja.
2020. ápr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

(1-es vagyok)


Igen, én is ismerem, ezért jutott eszembe - de tartok tőle, hogy ott csak kisméretű, régi építésű kertes házat lehet ennyiért venni...

2020. ápr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

még azt se... :\


Az a baj, hogy ez annyi pénz, amiért még jót nagyon jó helyen necces venni.


Agglomerációba az költözik, aki betudja vállalni az életéből a napi 2-3-4 óra ingázást a kertes házért cserébe (amit hétvégén élvezhet jobb esetben).


Ami közel van, az tényleg diósd, kb 15 perc bkv busszal, de annak sajnos ez az ára.


Érddel az a baj, hogy ami jó, az ott is drága. Cigányok mellett meg nem vennék, mert az el nem adod..

2020. ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
ja-ja, Érden régebben még csak a "madárnevű" utcákra volt erős figyelmeztetés, de manapság már elég sokfelé vannak. :(((
2020. ápr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Érdnek a Diósd melletti, érdligeti része egyáltalán nem cigányos (ott nőttem fel, szüleim a mai napig ott élnek). Viszont 35 millió Forintból még a cigányos ófalui részén sem lehet normális házat kapni. :( Mi is rengeteget nézelődtünk ott, és esélytelen.

Sajnos Budapesthez közel egyelőre mi sem találtunk ilyen kritériumokkal házat, pedig régóta keresgélünk a férjemmel.

Ami nálunk még szóba jöhet, az Szigetszentmiklós, Halásztelek, Ráckeve, ilyesmik, mert jó Budapestre a közlekedés (a tököli HÉV-vonal többnyire), de ezek elég cigányos részek.

Budapesttől északra minden aranyárban van. De nyugatra is.

2020. ápr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én a Pilisben lakok, megfelel mindennek amit írsz, de nagyon drágák a házak.
2020. ápr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint Érdre biztos nem mennék, nekem túlzsúfolt. Sajnos kicsit karcsú a keret, távolabb már lehet jót találni, de kocsi nem árt. M6 autópálya vonala szerintem jó.
2020. ápr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!