Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti is úgy találjátok hogy az...

Ti is úgy találjátok hogy az országban levő ingatlanok jelentős része teljesen értéktelen?

Figyelt kérdés

Pl nem értem hogy miért ér bármit is egy ingatlan olyan helyeken ahol nincs normális tömegközlekedés, ha autót kell fenntartani akkor tulajdonképpen az ember fizethetne albérletet is nem sokkal lenne drágább.


Nyilván mégha van is tömegközlekedés, akkor is olyan helyek amennyire annyira félreesőek hogy 1 órát kell utazni a munkahelyre az sem ér sokat, mert akkor az ember fél élete rámegy utazásra, az is hatalmas pocséklás bár egy fokkal jobb mint az autós példa.


Szóval a hely a hely a hely az minden és sok ingatlan kint van a semmibe munkahelyek sehol és mégis hatalmas vagyonokat kérnék értük, borzalom, pedig ez ingyen se kéne kategória



2020. ápr. 28. 20:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem is kelnek el... De nem feltétlen csak a külterülettel van baj. A belterületiek is sz*ok.
2020. ápr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

"olyan helyeken ahol nincs normális tömegközlekedés, ha autót kell fenntartani akkor"

Bukfenc. mert ez alapján miért kell autót tartani ott, ahol van tömegközlekedés?

2020. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%

"borzalom, pedig ez ingyen se kéne kategória"


Ha ingyen sem kellene, akkor miért siránkozol itt az árakon minden nap??!

2020. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem írtam ki árakkal kapcsolatos kérdést előzőleg.
2020. ápr. 28. 21:59
 5/20 A kérdező kommentje:

2-es

Mindenhol van valamilyen szintű tömegközlekedés, de az én értelmezésemben ha több órába kerül akkor tulajdonképpen olyan mintha nem is lenne.

2020. ápr. 28. 22:00
 6/20 anonim ***** válasza:

Sok ingatlan van, aminek elenyésző az értéke vagy egyenesen értéktelen, mármint ingatlanpiaci szempontból.


Azonban rengeteg ház (mint egyéb más is) nem arra készül, hogy a gazdája villogjon vele az interneten, hogy az ő háza 50 milliót ér. Egy hobbi telek, szőlővel meg rajta egy kis kulipintyóval lehet hogy nem ér sokat ha el akarná adni a tulaja, de neki ez kell, oka van annak hogy ott van.

Ezeregy példát tudnék írni: a laptop amin ezt a kommentet írom 3-4 éve egy erős közepes konfiguráció volt, ma már használtan kb. semmit sem ér. Mégis értékes nekem, hiszen ezen dolgozok, ha nem lenne újat kéne vennem százezrekért. De ugyan így az íróasztal amin a laptop van, szintén értéktelen, de mégis használom, tehát számomra van értéke. Stb.


"Szóval a hely a hely a hely az minden és sok ingatlan kint van a semmibe munkahelyek sehol és mégis hatalmas vagyonokat kérnék értük, borzalom, pedig ez ingyen se kéne kategória"


Ezeket pedig soha a büdös életbe nem fogják eladni. Sokszor nem is igazán akarják.

2020. ápr. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 mindentudó99 ***** válasza:
83%
Minket se kényeztetnek el azzal hogy két percenként jönnek a buszok. Normális kertest mégse kapsz 15 milió alatt.
2020. ápr. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, nekem vígan megért 3-millát ez a ház amiben most lakok, melóhelyem innen 30-45 perc oda,ugyan ennyi vissza autóval,ha nincsen forgalom és pont annyival megyek mint a megengedett még kevesebb, tömegközlekedés van, de mivel tudtam autót venni hálaistennek nem vagyok rászorulva.


Nekem speciel több dolog miatt érte meg. Nagy a kert, a városhoz képest csöndes,az autót biztonságban tudhatom az udvaromon, ingyen parkolok az udvaromban, nincsen akkora füst télen a fűtés miatt mint a városban,nincsen az a tipikus elégett gázszag mint a városban, lényegében annyit spórolhattam a ház árán hogy vígan tudtam venni egy autót, ennek köszönhetően nem vagyok helyhez/időhöz,buszhoz,trolihoz,vonathoz egyéb hulladék megoldásokhoz kötve.


És igen,inkább költöm az autóra a kőkemény túlórával megkeresett pénzem,mintsem hogy odaadjam egy piócának.


És ha már túlóra, jóval kevesebbet kell túlóráznom ahhoz hogy azt egyek amit akarok,és lényegében az autó kevesebbet eszik mint egy főbérlő,(illetve a kajákat is olcsóbban veszem mivel autóval már simán útba ejthetem az olcsóbb útba eső boltokat) így aztán amit időt megspórolok annak a fele igaz elmegy az utazással, de legalább addig se kell a melóhelyen hajtanom.

2020. ápr. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
23%
Mert ezeket az ingatlanokat nem az ilyen olcsójános fa$zarágiak veszik, mint te. Nem olyanok, akik hónapról hónapra élnek és a házvásárlás mellett (mindegy, hogy cash, vagy hitel) problémát okoz még egy autót is fenntartani.
2020. ápr. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Mondjuk azt nem értem honnan veszi a kérdező hogy autó csak kizárólag munkába járásra kell.
2020. ápr. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!