Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Járt már itt valaki úgy, hogy...

Járt már itt valaki úgy, hogy megvett egy lakást, de rájött kis időn belül, hogy mégse tetszik és eladta?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 29. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs,csak akkor vennék ha teljesen biztos vagyok hogy ott és arra van szükségem
2020. ápr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

amikor vettem, tavaly nyáron, elég jó áron adták, és pont annyi volt a keretem, ezért gyorsan megvettem. Meg akkor tetszett is.


De aztán elment tőle a kedvem, csak vettem bele egy ágyat lényegében, meg átfestettem a szobákat + apróságok.


De valahogy nem látom jó ötletnek bebútorozni teljesen + háztartási gépek stb rengeteg pénzért.

2020. ápr. 29. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor add el, neked kell tudnod, hogy hol érzed jól magad. Ha itt nem, akkor nem ez a számodra megfelelő lakás. Ne foglalkoz azzal, hogy ki mit szól hozzá. Te pénzed, te döntésed. 🙂
2020. ápr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos járt már így valaki, de adni-venni-költözni is pénzbe kerül, ráadásul most lejjebb mennek/mentek elvileg az árak, tehát pénzkidobás. Általában akkor szokták meglépni ezt az egyszeri emberek, ha jobban fáj ottmaradni, mert változott a helyzetük, anyagilag, családilag... stb., vagy kiderül valami a megvásárolt ingatlanról, ami miatt ez a kisebbik rossz (műszaki állapot, rossz szomszéd).
2020. ápr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem árt számolni az adóval is, ha többért adod el, mint amennyiért vetted, a különbözet alapján kell fizetni, ami több százezer is lehet.
2020. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!