Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A VIII. kerületben a József...

K0rva kérdése:

A VIII. kerületben a József utcában milyen áron tudnánk eladni a 63 nm-es lakásunk?

Figyelt kérdés
Mellettünk nemrég több újépítésű ház is épült, ez viszont egy régi körfolyosós bérház. Mennyiért tudnánk eladni? Egy kis konyha, előszoba, fürdő, nagyszoba, kisszoba. Erkély nincs. Két ablak utcára egy belülre a gangra néz. Nincs lift, első emeleten van a lakás. Nem felújított régi ablakok, régi parketta.

2020. máj. 6. 07:07
 1/6 anonim ***** válasza:
39, 40-es árak eleje, de mostanában már csökkenni fog. 49ért márt felújított van.
2020. máj. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
38 ért megveszem, ma megyek.
2020. máj. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem azonnal add el a 2-nek!

De közben sűrűn imádkozz, hogy míg odaér kifizetni, semmi baj ne érje!

Egy hónapja nézem a budapesti árakat, a hirdetésfigyelő is be van állítva, így a felújítatlan VIII. ker-i ekkora emeleti lakások, ahol nincs lift, nagyjából max. 30-35millió, de utóbbival már sokat mondtam.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Indulásnak tegyed fel 36,5 millióért, ha alkudoznak engedj 1,5 milliót és add el 35 millióért!

Legyen szerencséd!

2020. máj. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Csak vicceltem ...

6-8 milliót érne ha nem lenne 10000 másik hasonló.

2020. máj. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Egyik végletből a másikba esel!

Ne komolytalankodj, hanem próbálj meg reálisan segíteni!

2020. máj. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Margitszigetnél kb ilyenben laknak a kisebbségiek tonnaszámra. És az közelebb is van a belvároshoz.

Még mindig 6 millió

2020. máj. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!