Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » 8. kerületben József krt. és...

8. kerületben József krt. és Blaha körül kajálda (főtt), olcsó étterem?

Figyelt kérdés
Blaha körül esetleg onnan villamossal közeli olcsó főtt kaját hol érdemes venni? Szombat és vasárnap megyek délben, az se hátrány ha nincs teli:) Köszi előre a válaszokat.
2015. jún. 3. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Beülni szeretnél? Kínai, pizzázó, hamburgeres és gyrosos van rengeteg, de némelyik csak büfé, nem tudsz leülni.

A többi is török, perzsa, eféle étterem. Magyarosabb a Mester utcában van, ja és a dohány utcában, de ott is inkább elvitelre van.

Ezek alsó-középárasak, nem tudom, elegáns éttermet akarsz-e, mert akkor inkább a Ráday utcában találsz.

2015. jún. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jaj, a Baross u. sarkán ott van a STEX HÁZ!

Az rendes étterem, és nem túl drága.

2015. jún. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hát nekem a stex ház ahogy néztem drága lenne. Ilyen 1000 max 1500 ft-ra gondoltam egyébként.
2015. jún. 3. 15:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ott 890 Ft egy 3 fogásos napi menü, szóval belefér.
2015. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
[link] te nem ezt mondod? mert itt nem látom 890ft os ajánlatot.
2015. jún. 3. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!