Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Csak én érzem esélytelennek,...

Csak én érzem esélytelennek, hogy egyszer egy saját házam lesz?

Figyelt kérdés

Annyira lehetetlennek érzem, hogy egyszer megvehetek egy kertesházat.

Ti egyetem után mennyi idő után tudtatok házat vásárolni? Hány év munkával mennyi fizetéssel?


Annyira drágák az ingatlanok.

Mi lesz így velünk, fiatalokkal?



2020. máj. 10. 20:56
 1/4 anonim válasza:
100%

Nem vagy egyedül. Sajnos ez tőbb év, pár év munka ( kőkemény gyűjtögetés) + hitel. Csak baromi nehéz félretenni ha az ember albérletben él 😞 Vagy külföld és hitel nélkül megoldod, hogy veszel itthon házat. Vagy beházasodsz 🤷🏼‍♀️ Vagy jó kártyát húzol a gazdálkodj okosanban és a honolului nagynénéd rádhagy 10.000 dollárt 😂

Viccet félretéve nehéz, pláne gyereket vállalni úgy, hogy nem feltétlenül van meg az egzisztencia.

2020. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%

"Csak én érzem esélytelennek, hogy egyszer egy saját házam lesz?"


Nem vagy egyedul en is ugy erzem, hogy nem lesz sajat hazad :)

2020. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hidd el hitel és öröklés nélkül a lakosság 80 százalekának nem lenne legalább. Ráadásul egyetem után sem rögtön kapsz jó fizetést ha piacképes akkor sem. Ha jó a fizetés, van önerő, jön a hitelfelvétel. Ez a normális.
2020. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%
Annyira kreatív a kérdés, nem volt még csak 1000 ilyen.
2020. máj. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!