Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van itt olyan aki Budapestről...

Van itt olyan aki Budapestről költözött el Miskolcra?

Figyelt kérdés
2020. máj. 13. 21:25
 1/2 anonim ***** válasza:
18%
Igen, annyi különbséggel, hogy nem Budapestről hanem Nyíregyházáról, és nem Miskolcra, hanem Nagykanizsára. Mire vagy kíváncsi?
2020. máj. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Petya89 válasza:
100%

Szia

En epp pestrol koltoztem...

Nem annyira durva mint ahogy mondjak...nekem is mondtak ismeroseim,hogy jajj pont Miskolc(persze volt aki direkt ajanlotta,hogy szep hely sok latnivalo van)...tiszta getto...stb

Pedig nem...jo itt is vannak fura alakok de hol nincsenek (infokat en is kaptam,hogy ki lettek zuros alakok soporve)..viszonylag kozel van minden..nem messze lakunk a kozponttol,szoval 10-20 perc es mindent elerunk (busszal)

Kozpiztonsag ahogy eszreveszem elegge jo...folyamatosan jaroroznek+polgarorseg

Azert en is kivancsi lennek ki hogy gondolja🙂

2020. máj. 16. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!