Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 60 millió forintból hova...

60 millió forintból hova költözzek inkább lakásba a belvárosba vagy külső kerületbe kertes házba, mint soroksár Kispest, Kőbánya stb.?

Figyelt kérdés
ápr. 27. 11:28
A kérdező szavazást indított:
Lakásba belvárosba
Kertes házba perem kerületbe
10 szavazat
 1/9 Mad Max2 ***** válasza:
87%
60 millióért adnak egyáltalán pesten kertesházat?
ápr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]



olcsóbbért is

ápr. 27. 12:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit te szeretnél. Merre dolgozol? Mennyit kellene ingázni? Szereted a kerti munkákat, csöndet vagy inkább szereted a nyüzsgést, programokat vagy hogy nem vagy autóhoz kötve?
ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Belvárosban dolgozom sajnos de szeretem a kertet nyugalmat..
ápr. 27. 13:02
 5/9 A kérdező kommentje:
3. Szeretem hogy nem vagyok autóhoz kötve
ápr. 27. 13:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak te tudod mire van szükséged, mik az elvárásaid, hol érzed magad jobban stb.
ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Néha ki lehet fogni kertkapcsolatos lakást - bár az is igaz, hogy "cserébe" mivel földszint, sokszor sötét. Vagy másik kompromisszum lehet egy terasz valami csendes udvarra nézve, amit bezöldíthetsz.

Ha a belvárosban dolgozol, akkor mindenképp gondold át, ingázás után még mennyi időd maradna bármit csinálni otthon. Sokszor a vonattal elérhető agglomerációs helyekről egyébként gyorsabb bejutni, mint a külvárosból BKV-val vagy pláne autóval, csak hát akkor meg a vonathoz vagy HÉVhez vagy kötve, ami jóval ritkábban jár vagy késik, baleset van, leszakad, elromlik, felújítják pár hétig, stb.

ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kertest, de nagy kerttel és a szomszédtól normális távolsággal. Belvárosi lakásban élek, nem szeretem. Szomszédok körben normálisak, de alul-felül gyökerek. Ezenkívül sok a külföldi turista, mert van vagy 5-6 Airbnb lakás, ők szintén hangosak, hajnalban ordítoznak részegen (bár a fenti szomszéd is segélyen él meg 4 felnőtt gyerekkel és állandóan isznak meg bolond zenét hallgatnak). Ez nagyon belváros, emiatt drága és nincs roma, viszont van szoclakás, így a fenti szomszéd is abban lakik. Én kertes házra vágyom, roma mentes környékre és kellő távolságra a szomszédtól (csendre).
ápr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

5-600 m2-es telek bőven elegendő annak aki nem akar gazdálkodni, esetleg gyümölcsfákat ültetni.

Ebből levesz a kocsi behajtó/ parkoló, járda, terasz kb 100-150 m2 t, átlag ház 120 m2 t, a ház előtti részt nem számolva marad 2-300 m2 füves terület,amin lehet sütögetni, medencézni stb

ápr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!