Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » 8.kerület Teleki tér környéke?

8.kerület Teleki tér környéke?

Figyelt kérdés
Érdeklődni szeretnék, hogy a címben említett 8.kerület Teleki tér környéke milyen nappal illetce este? Oda költözök, egyetemista vagyok a párommal. Legfőképpen villamosoznánk a Petőfi híd budai részéhez az egyetemekhez, de el-el járnánk logikusan otthonról. Milyen a környék? Nagyon sok a kisebbségi, akik zaklatják a nőket? Milyen a 28 és 37es villamos?

2020. máj. 19. 00:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem, van ott egy lakásunk, és az újat is ott nézem.

A Népszínház utcához közeli része szlömmös, ott üldögélnek a részegek és kerekesszékesek, hajléktalanok, maga a tér, az oda néző, vagy inkább ottani bejáratos, de másik irányba néző lakások még jobbak, nyugisabbak. Fiumei út is rendesebb már, a térről induló utcák távolabbi részea jó, kulturáltabb, nem a térhez, Népszínház utcához közeli része, onnan még egy háztömböt legalább számolj. Alföldi utca, Kun utca, stb. tértől távolabbi részei a kulturáltak.

2020. máj. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha egy kis faluból jössz és nem vagy hozzászokva a összes kisebbséghez mindenféle nációból, akkor elsőre durva lesz.
2020. máj. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2: No igen, ezt nem is mondtam, mert itt természetes, hogy minden létező társadalmi réteg együtt él Budapesten egy-két kisebb régiótól eltekintve, tehát nem telekitéri specialitásról van szó, amit meg kell szokni, ha valakinek új a világvárosi jelenlét.

Én csak a telekitéri specialitásokról beszéltem.

Nem csak a "kisebbségről" van szó, a multikulti, maffia, minden jelen van az utcán, főleg az utcán.

2020. máj. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Biztonságos? Párom minisztériumban dolgozik, minden nap magassarkú, szoknyába megy dolgozni.
2020. máj. 20. 08:11
 5/12 anonim ***** válasza:

Menj és nézz körül nappal és este.

Vannak új építésű házak is, vannak jobb részei és rossz részei is.

A fekák lehet hogy bepróbálkoznak majd a párodnál...

Én nem laknék ott, de nem vagyunk egyformák.

2020. máj. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagyjából Budapest a legbiztonságosabb világváros a Földön.

Kisebb vagyon elleni bűncselekmények vannak, nagy a szegénység, vannak kétségbeesett drogosok: értéket ne mutass magadon, telefont ne vegyél elő, táska hón alá szorítva. Ez EGÉSZ Budapestre igaz, főleg a forgalmas, központi helyekre, tömegközlekedésre.

Főleg ha érzik, hogy nem vagy helyi, jobban ki vagy téve ennek.


Különben nehéz magassarkúban járni, rossz, egyenetlen az aszfalt, sok a macskakő, balesetveszélyes.

Magas a villamos lépcsője, nehéz fölszállni.

Biztos lerokkanást okoz 20 éven belül a magassarkúhoz ragaszkodás, nem viccelek.

2020. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor ennél a környéknél jobb lenne az Örs vezér tértől pár percnyi sétára lakni?
2020. máj. 20. 23:52
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha engem kérdezel, nem.

Főleg ha távolabb esik a munkahelytől és többet kell utazni.

De nézd meg, melyik tetszik jobban!

Legalább 3x, különböző napszakokban menj oda!

2020. máj. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp jobb az Örs.

A villamos tele van cigókkal azon a járaton, de menj és nézz körül.

2020. máj. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
En most az Orsnel lakom,előtte Orczy..Örs sokkal jobb valasztas:) kozlekedes szempontjabol is.
2020. máj. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!