Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az alábbi települések közül...

Az alábbi települések közül hol vennétek lakást befektetésre?

Figyelt kérdés
Kevés olyan város maradt, ahol arányaiban jó megtérüléssel ki lehet adni lakást. Mivel van egy felső árhatár, amit még nekem belefér, tényleg csak ez a néhány város jöhet szóba. Tatabánya, Dunaújváros, Szolnok, Miskolc, Salgótarján, Nagykanizsa. Melyiket választanátok?

2020. máj. 22. 22:48
A kérdező szavazást indított:
Nagykanizsa
Miskolc
Salgótarján
Szolnok
Dunaújváros
Tatabánya
14 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Miskolcot és Szolnokot nem ismerem. Viszont 2008 utáni munkanélküliség idején az összes többi általad felsorolt város taccson volt.
2020. máj. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Salgótarjánon ingyen sem kellene
2020. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miskolc, amennyiben jó helyen (a belvárosban) veszel. Ott az egyetem, ahová az ország minden részéről járnak diákok, biztos van igény albérletre. Kérdés persze, hogy a vírus mennyire tesz keresztbe hosszabb távon.
2020. máj. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Befektetési céllal egyedül Miskolc ami megtérülhet. Ez az egyetlen ami egyetemi város és elég nagy kereslet van az albérletekre, illetve elég sok nagy cég dolgozói is keresnek rengeteg albérletet. (Bosch, Joyson).

Talán még Tatabánya ami szóba jöhetne, a többi felejtős pláne Salgótarján ott a kutyának nem kell albérlet.

Esetleg a helyedbe még Nagykanizsát cserélném Zalaegerszegre, árfekvés kb hasonló viszont sokkal nagyobb igény mutatkozik albérletre és város is eléggé fejlődik.

2020. máj. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik közel van a lakóhelyemhez. Te átgondoltad ezt ? Veszel egy lakást távol a lakóhelyedtől és a lakással adódó első problémát sem tudod majd egyszerűen megoldani.
2020. máj. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

4: Zalaegerszegen alig lehet drágábban kiadni, mint Kanizsán, viszont 20%-al drágább az ingatlan. Ugyanezért nem jön szóba Kaposvár sem pl.

5. Jól átgondoltam. 5 évig ez tökéletesen működött, úgy, hogy a közelében sem laktam a kiadott lakásomnak. Most a jobb megtérülés miatt váltanék, illetve szükségem lenne a különbözetre, amit nyernék a dologgal

2020. máj. 27. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!