Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Valóban ilyen sokat fognak...

Valóban ilyen sokat fognak esni az árak?

Figyelt kérdés
[link]

2020. máj. 23. 12:56
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes milyen igényei vannak egyeseknek. A panelt folyamatosan fikázzák bezzeg egy kertesbe bekoltozne. Más kérdés hogy egyikre sincs pénze. :D
2020. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Budapesti kertes hazban elek, ha ram gondolnal kedves 31es, es a panel igen is egy hulladek, amiert nem kene egy fiatalnak 20evet sporolnia
2020. máj. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
#29: Ilyen esetben nem kell belemenni az alkuba. Nem kötelező eladni olcsóbban, pláne ha nem életbevágóan sürgős.
2020. máj. 24. 19:27
 34/45 anonim ***** válasza:
69%
Szerinted hulladék. Más meg örül hogy arra futja bocsika. Érdekes én nem akartam a Dunának menni, pedig évtizedekig ott éltem.
2020. máj. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez a panel fóbia kezd már az agyára menni egyeseknek. :D
2020. máj. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjuk már ezt spórolást. Nevetséges. :DEgyértelmű hogy hitel nélkül ritka aki lakást tud venni. Ez tizenevekkel ezelőtt is úgy volt.
2020. máj. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
51%

21: Hálás lennék, ha elmagyaráznád, hogy az alábbi lakásnál mondjuk miért lenne kótyavetye a félár:

[link]

A spekulánsok persze rosszul járnak, az eladók visszavesznek az arcukból ennyi. Az ingatlan is csak annyit ér, amennyire van rá kereslet, hálás lehetsz a csok/babaváró/airbnb piactorzító hatásának, amikor jön egy válság és jövedelemalapon kell már nézni a valós árakat, akkor jön a keserű kijózanódás.

2020. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Uhh igen, ez kicsit erős.. A környéket kell sajnos megfizetni.
2020. máj. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
38: Na igen, csak 9 éve kevesebb mint a feléből kijött a XI-ben sokkal jobb helyen lévő, új építésű 65 m2-es lakás tárolóval, garázzsal (saját példa). Vége az őrületnek, a panelok kapják az első pofont, tulajdonképpen jogosan, itt szálltak el leginkább (indokolatlanul) az árak.
2020. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
69%

Mindig jókat röhögök ezen a "nem fogják most elkótyavetyélni" bullshiten! :D

Mit kótyavetyél már el,könyörgöm! Legalább itt ne nézzük egymást hülyének! Megvette a kétszobás Dunára néző panelt a Lajos utcában 11M-ért 8 éve. Akkor kerestem állami cégnél 140 körül. Jött a csok, a baba-váró, és hopp: máris 10M-val felnyomták a feltételeknek megfelelő lakásokat. Erre az utolsó pudvás sorházi mosókonyhát is hozzá korrigálták. Most közalkalmazott vagyok, keresek 175 körül.Ugyanazokat a lakásokat árulják 24+M-ért. És ha valaki 20%-ot merészel alkudni, mindjárt levegő után kapkodnak az eladók, hogy ők ugyan nem fogják elkótyavetyélni.

Megmondta az Unortodox is, hogy elbszták a lakáspolitikát. Épp csak azt nem tették hozzá, hogy "...nem kicsit, nagyon!"

Nincs szó kótyavetyélésről. Korrekció van. A lakóingatlan is egy eszköz. Követi a gazdasági változásokat. Ha beáll a gazdaság, beáll az ingatlan piac is.

2020. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!