Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha majd egyszer kipukkad az...

Ha majd egyszer kipukkad az ingatlanlufi, el tudom még adni azt a lakást, ahova lakcímet nem lehet bejelenteni (hivatalosan nem lakás)?

Figyelt kérdés

2020. jún. 11. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Mindent el lehet adni. Csak megfelelően kell beárazni
2020. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha a "Kipukkadásra" vársz, akkor sosem fogod eladni!
2020. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
olcsón bármit bármikor
2020. jún. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2-es: Nem, én pont attól félek, hogy kipukkad. Most még nem akarom eladni, a húgom lakik ott amíg egyetemista, de nem akarom, hogy elveszítse a lakás az éerékét.
2020. jún. 11. 14:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy hivatalosan nem lakás? Ki venne meg valamit lakásként, ha nem számít annak?
2020. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: Pl egy átépített garázs vagy bármi ilyesmi. Simán lehet, hogy megveszi valaki az egyetemista gyerekének, mert nincs nagy gond, ha marad bejelentve a szülei lakcímén. Egy lakáshoz mérten féláron meg nem is feltétlenül hülyeség
2020. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tetőtéri 32nm-es lakás, hivatalosan tárolónak van bejelentve, de összközműves.
2020. jún. 11. 15:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha kipukkad a lufi, mindennek megy le az ára. Lehet, hogy a tiédnek kevésbé, mert eleve nem lehet olyan nagy értékű, mint egy lakás. És az olcsóra még nőhet is a kereslet, ha csak az árat nézzük. De az biztos, hogy ingatlanpiaci lufitól függetlenül eleve kevesebb a kereslet az ilyen nem-lakásokra, mert bizalmatlanok vele a vevők.

Különben meg én társasház pincéjében kialakított lakásokról hallottam már, amik nem lakásnak vannak nyilvántartva. Én pl nem akartam olyat venni, mert nem lehetett rá hitelt kapni, meg nehezebb eladni, mert megbélyegzi egy kicsit, hogy nem-lakás.

2020. jún. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!