Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten a III kerületben...

Budapesten a III kerületben (Testvérhegy környéke) vagy a XI kerületben (Madárhegy környéke) kisebb a szmog, tisztább a levegő? Hol érdemes házat venni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 11. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Testvérhegy környékét nem ismerem, de a Madárhegyhez közel lakom. Nagyon jó a levegő a budai hegyekből.
2020. jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Ugyanolyan a szmog a budai oldalon is mint a pestin. Ez egy tévképzet, hogy ott kisebb. De ha érdekel, írd be google-re, hogy: Air Pollution Map, ott 10 percenként frissítik az adatokat.
2020. jún. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

#2,

laktál Te, vagy ismerősöd itt is meg ott is? Egyformának találták a kettőt?

Télen néha a magánházak füstje érződik ugyan az M1M7-től északra, de a Belváros...

Nekem beszélsz? Az ajánlott térképed elég vékony papíron van? Máshol is felhasználható?

2020. jún. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Ne zavarjon, de jelenleg is büdösebb van a budai oldalon.

A térkép nem hazudik, te viszont igen :)

2020. jún. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

#4,

kérlek, légy kulturált!

2020. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az uralkodó szélirány miatt (É-Ny felől) szinte mindig Buda északi részén legtisztább a levegő.

De eleve Buda sokkal szellősebb soha nem ül úgy meg a szmog, mint pestem a sűrűn épített magas házak között.

2020. jún. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a két környék nagyjából pariban van, tiszta a levegő, de vannak iszonyat zajos telkek...
2020. jún. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!