Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Pécs környéke, Szentlőrinc....

Pécs környéke, Szentlőrinc. Megéri ide költözni?

Figyelt kérdés
Ott van egy vasúti csomópont, gyakran mennek vonatok Pécsre, Budapest felé is. Busz is gyakran megy Pécs felé. A menetidő 15 perc körül van, ha úgy nézzük előbb bent vagyok a városban, mint Pécs külvárosi részeiből. Házat vennék. Persze mennék Pécsre, de ott jóval drágábbak a házak (ahol olcsó ott meg tudjuk miért), ezért nézegettem a környéket is, ez a kisváros tűnik a legjobbnak. Ez egy kompromisszumos megoldás lenne, mert nekem Pécs lenne kedvezőbb munka, tanulás céljából.
2020. jún. 15. 12:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10-es: Győr az elsődleges célpont. Több itteni gyerekkori barátom, osztálytársam is él ott, és eddig még mindegyiküktől azt hallottam, hogy nem bánták meg, hogy elmentek, mert sokkal jobban élnek ott, mint itt a haldokló Baranyában.
2020. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok szerencsét kívánok!
2020. júl. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Na kérdező hogy döntöttél?

Én is hasonló helyzetben vagyok mint te, csak én az egyetem miatt. Pécsen lakás 20m-n alul nincs normális helyen, de albérletbe meg nem nagyon szeretnék maradni.. (6 éves szakon vagyok).

11-es, Győr pedig kiváló választás, én is onnan származok, és sajnos ég és föld Pécshez képest, amint végzek az egyetemmel rögtön jövök is vissza.

2022. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!