Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vennél nyaralót ebben az esetben?

Vennél nyaralót ebben az esetben?

Figyelt kérdés
20 éve gondozok egy Balaton parti telket kis házzal, ide bármikor lejöhet a családom, a tulaj nem jár le, így állapodtunk meg, hogy ezért a rendben tartásért/állagmegóvásért cserébe lejárhatunk bármikor nyaralni. KB. 10 éve kötelező lett a csatorna, rá csatlakoztattam a házat, kialakítottam benti WC t, fürdőszobát, az utcába be lett vezetve a gáz, a kertbe behozattam a gázcsonkot, le lett aszfaltozva az utca ami nagyon megdobta az értékét. 20 év alatt kB 1 millió ftot költöttem rá, a nagyobbik gyerekem is lejár ide kB. 5 éve, a kisebbiket jövőre szerettük volna lehozni először.kb.hetente lejártunk, ahogy az időnk engedte (Pestről) , rengeteget nyaraltunk itt,élvezte mindenki. Az idei lenne az utolsó év, jövő tavasszal eladnák a telket, kB 30 millió forintért, és lenne is rá vevő, az összes szomszéd német, külföldi vevő lenne valószínűleg. Ennyink nekünk nincs, de kB 15 millió forintunk van félre téve, feleségem nem szeretné, ha vennénk egy saját telket, de tudom, hogy a gyerekek élveznék... (8 éves és 1 évesek)

2020. aug. 9. 00:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Gondolom nem közvetlen vízparti, mert akkor hülye lenne még hotellel is nem megvenni.
2020. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Mármint hitellel.
2020. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Úgy vízparti, hogy a hátsó kerítés mögött csak kB 60 m füves terület van, ahol a strandolók szoktak lenni, utána a betonozott partész és a tó szabadstranddal, a hátsó kapun szoktunk kimenni strandolni, az első kerítés utcafronti. Kicsi telek 200 nm, rajta a faház beton lábakon 27 nm. Nem tudom, hogy ennyiért lesz e meghirdetve, de bármennyiért is lesz, pillanatok alatt el fog kelni, itt már a szomszédok is többször érdeklődtek, hogy eladó - e, de eddig szerencsére nem akarta eladni a tulaja. Valószínűleg a telek szomszédok fognak egymásra licitálni a területért.
2020. aug. 10. 13:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!