Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a véleményetek a Páskomlige...

Pofann kérdése:

Mi a véleményetek a Páskomliget utcai panelházakról és környékéről?

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szörnyű betondzsungel.
2020. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egynek elmegy illetve jó, mert közel az Ázsia
2020. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem fogok tudni úgy írni róla, mint aki 20 éve ott lakik, viszont ott dolgozok, szóval hátha egynek elmegy a véleményem. :)


Közlekedés szempontjából ott van a 69-es villamos, a 7-es és 7E buszok, illetve a 196-os és 196A buszok, tehát az 1-es, a 2-es és a 3-mas metrók nagyjából 20 perc alatt megközelíthetőek (de inkább kicsit több, mint 20 perc alatt). Közel van a Vásárcsarnok, illetve a Pólus center, ha van gyereked, akkor óvodából baromi sok van a környéken, iskolából is akad, a közelben kb. elérhető minden, ami az életfenntartáshoz szükséges.


Az utca egyik végében van egy szép park, de nekem azt leszámítva eléggé betondzsungel feeling, plusz a közlekedés miatt hangosabb is kicsit a terület. Neten írják néhol, hogy a közbiztonság nem annyira jó (néhol meg azt írják, hogy ez hülyeség), nekem személyesen még semmi bajom nem lett ott, de láttam már rosszarcokat az ingázás alatt.


Én személyesen nem laknék ott, mert nekem túl szürke és ipari, de menjetek el, nézzétek meg, esetleg kérdezzetek ki pár szomszédot, hogy ők milyennek látják, milyen az ottani élet. :)

2020. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az Erdőkerülőn laktam, igaz a Rákospalotai határút felé néző lakásban. Az az oldal egész csendes. A közlekedés, bevásárlási lehetőségek miatt szerettem. Igaz kicsit odébb van, de hasonló környék.

A Zsókavár Erdőkerülő sarkán a parkoló után az aldi irányában van pár 2 emeletes ház egész jó kis hely,bár ott nehéz lakást találni, mert nem sok van belőle.

2020. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a Páskomligetben laktam, az (akkor) CBA-val szemben, nem tudom, most is CBA-e...

Szerettem ott lakni. Sokszor mentem haza éjszakaival, soha nem volt gond. Oké, lakótelep, de azért vannak fák, van park, játszó. A közlekedés nekem megfelelt.

Hozzá tartozik, hogy kb. 8 éve elköltöztem onnan, nem tudom, mennyit változott, de bármikor visszaköltöznék.

2020. aug. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hello, 2014 elejen elkoltoztem, de elotte 10 evig laktam a Paskomliget utcaban fiatal nokent. Soha nem volt semmi baj, ejszaka is kozlekedtem. Az infrastrukturaja nagyon jo (boltok, gyogyszertar, orvos, jatszoter, parkok), a kozlekedes zsenialis ahhoz kepest, h peremkerulet. Meg egy egesz jo etterem is van ott - sokszor ettunk ott baratilag. En szerettem ott lakni, nem tudom, 6,5 ev alatt mennyit valtozott, bar most is laknak arrafele barataim. Sztem is jarj korbe, kerdezd meg a most ott lakokat.
2020. aug. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!