Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hová költöznél? Budapest vagy...

Hová költöznél? Budapest vagy Miskolc?

Figyelt kérdés
Melyik város szimpatikusabb? Hová érdemesebb költözni? Mindenféle téren. Közbiztonság, szórakozás, megélhetés, ismerkedés stb

2020. aug. 14. 21:51
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
68%

Én se értem ezt a nagy Miskolc mosdatást, bár Debrecennel is gyakran csinálják....


Gyakran megfordulok Miskolcon, mindenféle részén, hiába szép város, ha mindenhol szemét, retek meg cigányok vannak. Budapestért sem vagyok odáig, de Miskolcra ha fizetnének se költöznék, nagyon max Miskolctapolcara, de inkább oda se, mert a lidlbe be kellene menni meg a hivatalokba és ott már vége lenne, mert nem lehet kikerülni őket...

2020. aug. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
63%

21-esnek van igaza. Sokra mész a szép tájjal meg a többivel, ha a lakosság tele van cigánnyal meg más retek emberrel...

Nagy-Miskolc, mi? Én bárkivel szívesen elcserélem a lakásom egy cigánymentes városban lévő lakásra.

2020. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
67%
Úgy írtok a miskolci cigányokról, mintha Pest nem csövesekkel, cigányokkal, törökökkel és egyéb - legalja - népségekkel lenne tele...
2020. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
32%
23-as, de tele van Pest is, ahogy írtam a 21-es hszemben, én Pestet se szeretem annyira. De Pestnek vannak azért részei, ahol nagyrészt kikerülhetőek, értelemszerűen ezek a budai, meg 1-2 pesti kerület lesz. Ezzel szemben egy vidéki városnak más a szerkezete, ezért van az, hogy pl egy miskolctapolcai is szembefut cigányokkal, mint ahogy pl egy sóstói nyíregyházi vagy nagyerdei debreceni is, mert nem akkora a város, hogy kikerülhetőek legyenek pl egy szakrendeloben vagy hivatalban.
2020. aug. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
58%

Országos szinten kiemelkedő a brazil erőforrások aránya Miskolcon a többi megyeszékhelyü városhoz/jelentős városokhoz képest.


Csak szemléltetésképpen ezekben a városokban is ugyan sok brazil van de mégsem annyi mint Miskolcon: Szolnok,Szekszárd,Pécs,Nyíregyháza,Kaposvár,Eger,Tatabánya.


Miskolcnál nagyobb brazil erőforrással rendelkező jelentős városok: Salgótarján és Gyöngyös csak ez a 2 van.


Tehát nem értem miért ragaszkodik bárki is Miskolchoz.

2020. aug. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
62%
Gyöngyösön nincs több cigány, mint Miskolcon :) sőt, igazából 2 gázos környék van és ennyi. Salgótarjánt annyira nem ismerem. Sztem ami hasonlóan rossz helyzetben van, mint Miskolc az esetleg Ózd és Kazincbarcika.
2020. aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
50%

26-os

Nos igen ez csak statisztika alapján mondom,nem garantált hogy pontosak és igazak a számok.

Salgótarján nagyon fertőzött azt tudom.

Ózdot és Kazincbarcikát meg sem említettem, már eleve a jelenlegi helyzetben nem is nevezhetőek jelentős városnak. Ilyen alapon lehetne sorolni hogy: Nyírbátor, Mátészalka stb-stb

2020. aug. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
32%

"Tehát nem értem miért ragaszkodik bárki is Miskolchoz."

Talán valaki annyira utálja a csöves, büdös, mocskos, zajos Budapestet hogy még mindig inkább Miskolc mint az.

Nálam legalábbis ez a helyzet. Bármelyik várost előbb választanám mint Budapestet 🤷‍♀️

2020. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
56%
Inkább a csöves, mint a cigány.
2020. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
77%
Budapesten is rengeteg a cigány.
2020. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!