Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesten hova érdemes...

Budapesten hova érdemes költözni ahol nincsenek csövesek, bandák, betörők stb.?

Figyelt kérdés

Helló.

A jövőben szeretnék elköltözni egy sima társasházi lakásba mint amilyen most is van nekünk csak egyedül akarok lenni. Budapesten szeretnék maradni, mivel itt sok a munkalehetőség és főváros ugye, minden van. Olyan helyen szeretnék lakni, ahol viszonylag kevés a csöves az utcákon, nem pisiszagú a környék, kevés betörés van, nincsenek bandázó tinik és hát olyan csöndes környék. Társasházból milyet érdemes nézni? Láttam többféle van de nem tudom mi lenne a legjobb. Egyedül élnék ott, néha áthívnám a barátnőimet azt ennyi meg lenne eny macskám. Így képzelem el. Melyik kerületek ilyenek? Jelenleg 11.kerületi vagyok, de pont ilyen főutca részen ahol nincs csend, folyamatos autózaj van, pont szemben egy sport park is ahol eléggé zavaróak a meztelen pasik, és a boxxoló hang. Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. aug. 25. 22:18
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
A 11 pedig összességében inkább egy jó kerulet... inkább próbálj meg környéket váltani, mert kevés jobb hely van Pesten őszintén szólva ennél már csak Buda egyéb kerületei jöhetnek még szóba, vagy esetleg a 13, 14, de ott is vannak szar környékek.
2020. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
75%
Mennyi pénzt tudsz rászánni??
2020. aug. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Nos jelenleg is gyűjtögetek. Mennyit lenne érdemes? Hol kezdődnek a komfortos lakás árak? Amiknek már csak ilyen esztétikai felújítás szükséges mint szobafestés igény szerint, bútorcsere, berendezéscsere. 11.ker tényleg jó csak pont egy zajosabb részén vagyok, mert főúton vagyok sajnos és erre felemegoszlanak a csövesek:D.
2020. aug. 25. 22:42
 4/40 anonim ***** válasza:
73%
40-50millio
2020. aug. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
62%

Én most a 2. kerületben élek, a Margit-híd mellett, elég jó helyen. De itt is kezd egyre több fura alak megjelenni, valószínűleg a 4-6 közelsége miatt.


Éppen a napokban gondolkodtam váltáson, 12. Kerület, Apor Vilmos tér környékére. Jártam is ott, szuper csendes és családos környéknek tűnik az attól felfelé induló rész.


Ne haragudj, de azt tudom mondani, hogy Buda nehezebben elérhető részeire kell menned, ha jót akarsz. Pest semmiképpen, az maradjon meg a szegényeknek.

2020. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
84%
20 milla alatt nem nagyon találsz élhető lakás Budapesten.
2020. aug. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
láttam olyan 8 millióért is egészen komfortos lakásokat, társasházi. Végülis mndegy a környék mert lehet amikor odakoltoznék akkor minden szép és kellemes de pár év és odatelepunének a kitudja milyen emberek. Szóval van ahol olcsón is tudok sima lakást venni?
2020. aug. 25. 23:07
 8/40 anonim ***** válasza:
92%

8 millióért?

Mit? 16m2? Hol? Milyen pénznem?

Vagy bérleti jog?

2020. aug. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
ingatlan.comon nézegettem és vannak sima lakások. nem kell nekem a elgkomofortosabb, olcson is hozzá tudhassak jutni. csak beirtam akersesőbe hogy budapest, ár szerint növekvő azt ott vannak olcson.
2020. aug. 26. 00:25
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
9: Az nem tulajdonjog.
2020. aug. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!