Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Székesfehérvár közbiztonsága...

Székesfehérvár közbiztonsága milyen?

Figyelt kérdés

3 kisebb gyerekkel mennénk,ami érdekel: Palotaváros/Kelemen Béla utca, Rákóczi utca/Gáz utca, Liget sor.

Minden érdekel,az iskolák,ovodák,orvosok,lakók,parkok stb..


2020. szept. 11. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
2020. szept. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
3 éve lakunk Székesfehérváron, de én már gimibe is ide jártam 4 évig. A lakótelepek mindenhol rendben vannak, minél közelebb vannak a központhoz annál drágábbak, azaz annál megfizethetetlenebbek az olyanoknak, akik problémások lehetnének. A buszpályaudvaron és környékén vannak nem napon barnultak, de azok azért vannak a buszpályaudvaron, mert a környező településekről járnak be fehérvárra. Amíg gimis "kislány" voltam minden reggel és délután (sőt alkalmanként este is) busszal jártam, volt hogy 22:40-es vagy 0:20-as busszal mentem haza, de soha semmilyen problémám nem adódott senkivel (estére el is tűnnek a c-k, mert hazamennek a saját kis falujukba). Mi is most készülünk lakást vásárolni fehérváron, nekünk a Liget sor-Kelemen Béla utca már ki esik a városból, de a többi felsorolt utcában mi is nézelődünk.
2020. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!