Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Újpesti panel. Megéri?

Újpesti panel. Megéri?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kíváncsi lennék más véleményére is!

Szerintetek jó áron van 26,5 millióért és érdemes most megvenni egy újpesti, metró közeli 59 négyzetméteres 1+2 félszobás felújított panel lakást?

Albérletből költöznék és a vásárlást hitelből oldanám meg.

Maga a környék nagyon tetszik, és a lakás is tökéletes lenne számomra.



2020. okt. 11. 09:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak ajánlani tudom Újpestet, szépen fejlődő kerület.
2020. okt. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
En is szerettem ott elni.Az arat is realisnak tartom.
2020. okt. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen korrekt ár, ettől olcsóbbak nem is nagyon vannak.
2020. okt. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%

Ha egyáltalán szóba állnak hiteles vevővel.

Ha van kp-s, akkor nem biztos.

2020. okt. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%
Panelpiac eléggé döglött, egyébként ha tényleg teljesen felújított, van erkély, akkor ok lehet az ár. De most, hogy az új ingatlanokra belebegtették az áfa kedvezményeket, a használtaknál is lehet további árcsökkenés. Ha nem sürgős, én még várnék, tök jó most a bérleti piac is.
2020. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%

"Ha egyáltalán szóba állnak hiteles vevővel.

Ha van kp-s, akkor nem biztos."

Miért? A hitelt a vasarlo veszi fel es egyből utalja az eladó számlájára, ő meg akármikor felveheti keszenzben, nem?

2020. okt. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
6-os, csak azt a hitelt hetek, sőt gyakran hónapok mire az eladó megkapja a vevőtől (és nem a vevőtől konkrétan, hanem a bank a vevővel kötött szerződés után utal az eladónak közvetlenül). Ezért favorizálják sokan a kp-t - és itt most nem a ténylegesen odamegyek 30 millióval a táskámban kp-ról van szó, hanem hogy hitelt nem kell felvenni a vevőnek, azonnal tud fizetni.
2020. okt. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#6: hitelessel az a baj, hogy ezek a jóféle bankok elhúzzák hónapokig a folyósítást..


Én emiatt csúsztam le pár jó vételről, mert mire átutalták a pénzem, eladták a kiszemelt lakásokat :\

2020. okt. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
12%
Ja, de aki tudja, hogy lakást akar venni, az előre gondoskodhat róla, hogy rendelkezésére álljon a(z akár hitelből származó) pénz. Én így csinálnám. Szóval akkor nem is a hitelből vásárló a gond, hanem az előre nem gondolkodó, értem.
2020. okt. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
igen, vegyek fel hitelt ha ott a lakásom értéke, te is okos vagy :D
2020. okt. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!