Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ingatlan hiredetőkhöz: az...

Ingatlan hiredetőkhöz: az érdeklődők első hívás alkalmával kérdeznek a kissebbségről a környéken?

Figyelt kérdés

2020. okt. 15. 21:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
#20: sajnos ez már csak pár évtized...
2020. okt. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
az a nagy helyzet, hogy a megítélést, pozitív megitélést a társadalom részéről ki kell érdemelni, ezt a szóban forgó társadalmi csoport elenyésző százalékát kivéve meg sem próbálja, én a liberális fejemmel minden lehetőséget megadok erre, de nem kapok releváns, pozitiv visszacsatolást. sajnos..
2020. okt. 20. 21:39
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az ingatlanos részéről szerintem nem érdemes szórakozni. Egyszer egy új ingatlanos elvitt minket egy olyan környékre házat nézni, hogy egyikünk inkább kint maradt a kocsiban, hogy vigyázzon a kocsira. A ház összes ablakán vasrács, a kerítés és a kapu tetején szögesdrót, az utcában vagy 20 cigány gyerek az utcán összevissza, csak lépésben mertem menni az auztóval is, mondog itt valakit véletlenül elütök, itt halunk meg mind... A ház maga szép volt, főleg belül. Csak illendőségból mentünk be. Már mikor befordultunk az utcába, 100% volt, hogy ide ingyen lakni sem jönnénk. Aki nem kifejezetten ilyet keres (mert biztos van ilyen, tényleg szép ház volt, és olcsó is), annak tök felesleges ilyet mutatni. Többet nem is kerestük azt az ingatlanost.
2020. okt. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Cigányok lakta környéken lévő házat csak cigánynak fogod tudni eladni, de néha az is meggondolja, hogy cigányok között vegyen-e :D
2020. okt. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!