Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Csöpög (ött) a konyhai csap,...

Csöpög (ött) a konyhai csap, a szomszéd utcában lévő szerelő átjött (többszöri hívás után, ígérgette, hogy ekkor jön, akkor jön). Többi lent. (? )

Figyelt kérdés
Ráadásul már többször volt nálunk, mindig kifizettem, amit kért. Akkor nagyobb munkákat csinált. Kénytelen vagyok szerelőt hívni, mert jelenleg nincs férfi a háznál. Vagyis van, csak egy villanykörtét sem tud kicserélni. Kérdésem lényege, hogy egy lópikula 5 perces munkáért, két tömítésért hogy a fenébe kért el 4000 forintot? Lányomat felhívtam, mert magamban elküldtem melegebb éghajlatra a delikvenst mérgemben, erre ő azt mondja, hogy hol élek, ennyiért más ki sem jön. A lakás szép, csak változott az anyagi helyzetem, nincs kidobnivaló 4000 forintom ilyen semmiségre. Bárcsak tudnám, hogy kell az ilyesmit megoldani. Miért kell ennyire kihasználni azokat az embereket, akik nem tudják megoldani máshogy. Ennyiért már másik csapot is vehettem volna szinte. :( Se számla, se semmi. Nem szóltam neki, hogy ugyan már, mi került ennyibe, az tény. De ha tízezret mond, akkor annyit kellett volna adnom a "fáradozásáért"? Örüljek, hogy lyuk van a seggemen?
2019. febr. 4. 17:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
A lányodnak igaza van. A legtöbb szakinál csak a kiszállás 5000ft.
2019. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Itt megkérdezted volna mit kell csinálni, valaki biztos segített volna részletesen elmagyarázva, és ha nem vagy teljesen kétbalkezes simán megcsináltad volna te is.
2019. febr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha hiszed, ha nem, nagyon olcsó volt! Ez van!

Legközelebb ha csöpög a csap, elmész a boltba, veszel szerszámot (fogót) gumigyűrűket (tömítés) elzárod a vizet, megnézel egy youtube videót a csapbőrözésről és megcsinálod magad. Ha ügyes vagy és sikerült, akkor taps és hurrá! Ha nem, akkor elpiszmogsz vele újabb 2 órát, majd csak sikerül!

Legközelebb már olcsóbb lesz, mert a szerszámod már megvan. És ezzel a tortúrával megspórolsz 1000 Ft-ot, de ha jó szerszámot akarsz, akkor még annyit sem.

Tehát maradjunk annyiban, hogy baráti áron ügyködött nálad a szaki!

2019. febr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

3-hoz még:

Egy új csap sem magától repül a helyére, ahhoz is hívnod kell valakit és 10ezernél alább nincs csaptelep, de az alsó kategóriás.

2019. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősömnél nem volt áram, kihívta a villanyszerelőt.

Az felnyúlt a kapcsolótáblához, visszakapcsolta a biztosítékot, és kért 15.000 Ft-ot. (Volt pofája hozzá!)

2019. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ezt olcsón megúsztad, van aki a kiszállásért többet kért volna.
2019. febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Elhiszem, amit írtok, de ez mi, ha nem átverés. Manapság annyit kérnek, amennyit akarnak? Szerintem értitek a lényeget. És mint írtam, nem kellett kiszállnia, mert itt lakik a szomszéd utcában.
2019. febr. 4. 18:49
 8/25 anonim ***** válasza:
Szerinted mennyi lett volna a korrekt munkadíj ?
2019. febr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ügyes barkácsoló ember van,csak az a baj,hogy nem "találkoznak" azokkal,akiknek szükségük volna az ilyen ún. csipp~csupp munkákra.

Mi már "rászoktunk",hogy a Jófogáson az álláshirdetés rovatban hirdetünk,nagyrészt "bejön".

2019. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

A fodrászra nem sajnálod arra a fél órára azt az 5-10 ezret?

Vagy a masször elsimogat fél órát 6000-ért?

Vagy az ügyvéd kitölt egy biankó adás-vételit 70 ezerért...

Azok nem drágák, csak a szerelő 4000-ért....

2019. febr. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!