Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A 17. vagy a 18. kerület a...

A 17. vagy a 18. kerület a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

Itt szeretnek ingatlant vasarolni (csaladi haz). Tudnatok jo es rossz dolgokat mondani a kerületekről?

Mindket kerület külső, kertes házas részére gondolok. Azt láttam, hogy a 17.ker külső része dombos nagyon hangulatos, viszont a 18. kerület külső részén rengeteg bevásárló kp. van(Ikea, Central Market). Nem tudunk dönteni.



2020. okt. 28. 15:44
1 2
 11/18 anonim válasza:

[link]


pl egy ilyet kapsz már a17.kerületben...

2020. okt. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
8%
A Havanna rossz híre csak városi legenda, olyanok mondják, akik soha nem jártak ott. Régen valóban gázos volt, ma viszont már olyan, mint a többi átlagos lakótelep, semmivel sem rosszabb pl. Óbudánál, Kelenföldnél vagy Káposztásmegyernél. Üdv a 18-ból!
2020. okt. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Anno én is Zuglóban laktam lakótelepen, és volt olyan, hogy ha nyitva volt az ablak, a repülők miatt nem hallottam a tévét! Ez a mai napig így van (szüleim még ott élnek). Én közben 17. kerületbe költöztem, és itt szinte egyáltalán nem hallom a repülőket. Ennek az oka, hogy a légifolyosó nem itt húzódik. Nem mondom, hogy a 17. kerületnek nincs olyan része, ahol lehet hallani a repülőket, de Zuglóban (főleg az Örs környékén) ez sokkal nagyobb problémát okoz. (És persze a 10. kerületben is.) Ha valaki nem hiszi, jöjjön el, ácsorogjon pár órát Rákoscsabán (mondjuk a Home Center környékén) és füleljen.
2020. okt. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%

A 8-as válasz nagyjából stimmel, szerintem is. Budapesti áron, kb vidéki közlekedéssel. 18. kerület sokkal jobb infrastruktúrával rendelkezik, ha ez számít. Ha nem, akkor Kistarcsa is szóba jöhet :)

Havanna lakótelep csupán egy kis része a 18-nak, ahogyan az ún. Helikopter lakópark sem az egész 17. kerület...

A reptér problémák 17. és 18. kerületeket egyaránt érinti, de nem teljes egészében, illetve a 18.kerületet csak nagyon kis részben. Érdemes utánanézni, hogy van-e légifolyosó az adott ingatlan felett. Ami negatívum 17.-ben, hogy a repülők leszállásának a standard érkezési útvonala miatt a maradék üzemanyagot a 17.kerület fölött eresztik ki. Ezt érdemes figyeleme venni.

2020. okt. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
20%
18-ba költözzzön a bantuk közé akinek két anyja van :-)
2020. nov. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
79%
18.kerületet azonosítani a Havanna lakóteleppel kb. olyan, mint a 17.kerületet a Pesti úttal. Kb. hangulatra is adja. Nekem a 18. kerület hangulata jobban tetszik, közlekedésre pedig össze sem lehet hasonlítani a 17.kerülettel. De régen voltam mind a kettőben, lehet változott valami.
2020. nov. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
52%
Semmi értelme a 17. kerületben lakni. Ennyi erővel Tatáról is bejárhat az ember vonattal, és az azért nem kicsit szebb hely, mint Rákosborzasztó. A 17. vidékhez képest drága, mert Pesten van, de Pesthez képest ritka szar a közélekedése. A 18 kultúráltabb is. Jobbak a boltok és az elérhető gimik is.
2020. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Egyaltalan nem mindegy hogy a 17.keruletbe a gyereked ejjel haza tud e jarni ha kimarad a barataival ejszakaival, egyeb helyekre meg altalaban nem.
2020. nov. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!